skrzynia narzędziowa organizer z 2 płytkimi szufladami, ToughSystem 2.0 DXL, DeWALT [DWST08520-1]
-
Producent:
-
Kod producenta:DWST08520-1
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 12819 pkt. |
Skrzynia organizer nowego systemu ToughSystem 2.0 DXL, DeWALT DWST08520-1, z 2 płytkimi szufladami o łącznej pojemności 42,8 L, przeznaczona do przechowywania narzędzi i akcesoriów. Przegródki dostarczane w zestawie umożliwiają organizację wnętrza skrzyni.
Zintegrowana metalowa blokada wyposażona w ucho na kłódkę umożliwia zamknięcie szuflady i zabezpieczenie zawartości przed kradzieżą.
Połączenie organizera z pozostałymi elementami systemu 2.0 DXL umożliwia stworzenie profesjonalnego, mobilnego warsztatu.
Dzięki opatentowanym zatrzaskom organizer jest kompatybilny także z cała serią skrzyń narzędziowych ToughSystem 2.0.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.SKRZYNIA ORGANIZER Z 2 SZUFLADAMI TOUGHSYSTEM 2.0 DXL, DEWALT [DWST08520-1]:
- organizer z 2 płytkimi szufladami nowego systemu ToughSystem 2.0 DXL, przeznaczony do przechowywania narzędzi i akcesoriów,
- dzięki opatentowanym zatrzaskom jest kompatybilny z cała serią skrzyń narzędziowych ToughSystem 2.0 i ToughSystem 2.0 DXL,
- posiada 2 szuflady do przechowywania narzędzi i akcesoriów,
- dołączone do zestawu wytrzymałe, wyjmowane przekładki umożliwiają organizację wnętrza szuflad,
- do szuflad pasują także akcesoria systemu ToughSystem 2.0 (dostępne oddzielnie),
- zintegrowana, metalowa blokada wyposażona w ucho na kłódkę umożliwia zamknięcie szuflady i zabezpieczenie zawartości przed kradzieżą,
- boczne, metalowe uchwyty umożliwiają łatwe i wygodne przenoszenie organizera z narzędziami,
- szuflady zamykają się i blokują dzięki wysokiej jakości metalowym prowadnicom kulkowym i automatycznemu mechanizmowi zamykania,
- na bocznych metalowych szynach można zawiesić elektronarzędzia lub narzędzia ręczne, co usprawnia korzystanie z nich podczas pracy,
- skrzynia wykonana jest z wysokiej jakości, grubego, mocnego tworzywa sztucznego, co gwarantuje jej wytrzymałość w trudnych warunkach pracy, takich jak np. warsztat czy plac budowy.
PARAMETRY TECHNICZNE ORGANIZERA TOUGHSYSTEM 2.0 DXL DEWALT [DWST08520-1]:
- pojemność: 42,8 L,
- maksymalny udźwig 1 szuflady: 12,5 kg,
- maksymalna łączna nośność: 25 kg,
- wymiary (D x S x W): 762 x 560 x 254 mm
| EAN: | 3253561085208 |
| system opakowań: | DeWalt ToughSystem 2.0 DXL |
| pojemność : | 42,8 l |
| kraj produkcji: | Izrael |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 23.42 kg |
| długość opakowania: | 78.50 cm |
| szerokość opakowania: | 58.10 cm |
| wysokość opakowania: | 26.30 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
