sieciowy odkurzacz przemysłowy 1200W, sucho / mokro, Smart [SM-04-03030]
-
Producent:
-
Kod producenta:SM-04-03030
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3-4 dni robocze |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 5523 pkt. |
Przemysłowy odkurzacz Smart SM-04-03030, z silnikiem o mocy 1200W, przeznaczony do pracy na sucho i mokro.
Odkurzacz przemysłowy posiada zbiornik o pojemności 30L i funkcję dmuchawy.
Odkurzacz polecany jest do do zastosowań w warsztatach, firmach sprzątających, zakładach przemysłowych oraz obiektach użyteczności publicznej.
Elektryczny odkurzacz przemysłowy 1200 W, Smart [SM-04-03030]:
- przemysłowy odkurzacz z silnikiem 1200 W do pracy na sucho i mokro w warsztatach, firmach sprzątających, zakładach przemysłowych oraz obiektach użyteczności publicznej,
- kabel o długości 5 m i wąż ssący o średnicy 32 mm i długości 1,5 m zapewnia sprawne usuwanie odpadów i komfortową pracę,
- możliwość uruchamiania odkurzacza z poziomu podłączonego elektronarzędzia lub samodzielnej pracy odkurzacza,
- korek spustowy pozwala na wygodne opróżnianie zbiornika z wody,
- wskaźnik napełnienia informuje o konieczności usunięcia urobku,
- odkurzacz posiada również funkcję nadmuchu,
- dwa przednie koła skrętne ułatwiają manewrowanie, natomiast duże koła tylne zwiększają stabilność odkurzacza,
- wbudowane gniazdo sieciowe pozwala na podłączenie elektronarzędzia o maksymalnej mocy 2000 W,
- praktyczny uchwyt na kabel zasilający ułatwia przechowywanie.
Parametry techniczne odkurzacza Smart [SM-04-03030]:
- moc: 1200 W,
- napięcie: 230 V,
- pojemność zbiornika: 30 L,
- długość węża: 1,5 m,
- średnica węża: 32 mm,
- przepływ powietrza: 1,8 +/- 1,5 m³/ min.,
- ciśnienie: 17 kPa,
- poziom ciśnienia akustycznego: 76dB(A),
- poziom mocy akustycznej: 86dB(A),
- maksymalna moc elektronarzędzi: 2000 W,
- długość kabla: 5 m,
- waga: 6,8 kg,
- wymiary: 330 x 320 x 540 mm
- wymiary opakowania: 368 x 353 x 560 mm
Wyposażenie odkurzacza Smart [SM-04-03030]:
- wąż elastyczny 1,5m,
- rura metalowa (435mm) x 2 szt.,
- szczotka sucho / mokro,
- szczotka do tapicerki,
- końcówka szczelinowa ze zdejmowaną szczotką,
- przejściówka do elektronarzędzi,
- worek papierowy 3 szt.,
- worek wielorazowy 1 szt.
- filtr tekstylny,
- filtr HEPA
- instrukcja obsługi
| waga kg: | 5,5 kg |
| na wyposażeniu: | wąż elastyczny 1,5m, rura metalowa (435mm) x 2 szt., szczotka sucho / mokro, szczotka do tapicerki, końcówka szczelinowa ze zdejmowaną szczotką, przejściówka do elektronarzędzi, worek papierowy 3 szt., worek wielorazowy 1 szt. filtr tekstylny, filtr HEPA instrukcja obsługi |
| wymiary: | 330 x 320 x 540 mm |
| max podciśnienie: | 17 kPa |
| moc znamionowa: | 1200 W |
| pojemność zbiornika: | 30 l |
| praca na mokro: | tak |
| max natężenie przepływu powietrza: | 1850 l/min |
| opakowanie: | karton |
| funkcja dmuchawy / funkcja odkurzacza: | tak / tak |
| natężenie hałasu: | 86 dB |
| EAN: | 5901769687967 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja: | 1 rok gwarancji producenta |
| producent: |
Nazwa firmy: ERPATECH ul. ul. Bakaliowa 26 05-080 Mościska, Polska e-mail: biuro@erpatech.pl |
