sieciowy odkurzacz przemysłowy 1200W, Makita [VC4210L]
-
Producent:
-
Kod producenta:VC4210L
Promocja trwa do 30.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 6
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 23974 pkt. |
Przemysłowy odkurzacz Makita model VC4210L z silnikiem o mocy 1200W przeznaczony do pracy na sucho i mokro, wyposażony w zbiornik 34 l.
Klasa filtracji pyłów L - charakteryzuje się współczynnikiem przepuszczania pyłu poniżej 1 %. Niweluje zanieczyszczenia charakterystyczne dla branży stolarskiej jak i prac remontowo-budowlanych. Zalicza się tu pyły, które powstają w gospodarstwach domowych oraz takie materiały jak piasek, żwir i ziemia.
Odkurzacz posiada automatyczne gniazdo urządzeń - włączanie/ wyłączanie odkurzacza po uruchomieniu elektronarzędzia. Został wyposażony w nowy system filtrów samoczyszczących.
elektryczny odkurzacz przemysłowy 1200W Makita VC4210L
- przemysłowy odkurzacz z silnikiem 1200W mający zastosowanie zarówno w przemyśle (np. zakładach przemysłowych, budowach warsztatach) jak i w użytku komercyjnym (np. hotele, szkoły, biura) w klasie filtracji pyłów L,
- Klasa L - pochłania pył o wielkości większej od 1mg/m³, zaliczamy tu wszystkie duże pyły powstałe przy obróbce drewna, czy powstałe w wyniku pracy ogólnobudowlanych,
- automatyczne gniazdo urządzeń z automatycznym włączaniem zasilania narzędzi elektrycznych,
- funkcja AutoClean - nowy system filtrów samoczyszczących (w trakcie pracy urządzenia, filtry wstępne oczyszczane są naprzemiennie co 10 sekund),
- współczynnik przepuszczania pyłu poniżej 1%,
- paski mocujące przewód zasilający, uchwyt na rury i dysze,
- przeznaczony do pracy na sucho i na mokro,
- płynna regulacja siły zasysania pokrętłem umożliwia odpowiedni dobór siły zasysania do konkretnej pracy,
- uchwyt z tyłu obudowy ułatwia przechowywanie węża lub przewodu zasilającego,
- duży odbojnik zabezpiecza ściany i meble przed uszkodzeniem,
- płaska pokrywa silnika z zapięciami umożliwia przypięcie walizki systemowej MAKPAC lub odłożenie elektronarzędzia,
- możliwe połączenie z większością elektronarzędzi MAKITA bez użycia dodatkowych adapterów.
Niektóre pyły mogą powodować choroby górnych dróg oddechowych, dlatego bardzo istotne jest stosowanie urządzeń zapewniających wymagana klasę filtracji, które chronią nas przed czynnikami mającymi destrukcyjny wpływ na nasze zdrowie. Odkurzacz VC4210M spełnia wszystkie te wymogi - zapewnia bezpieczeństwo w trakcie pracy.
Dane techniczne odkurzacza VC4210L
- moc znamionowa: 1200 W
- maks. przepływ powietrza: 4500 l/min
- maks. Podciśnienie: 250 mbar
- pojemność zbiornika:
- na mokro: 30 l,
- na sucho: 34 l, - wymiary (D x S x W): 575 x 385 x 605 mm
- waga (EPTA): 16 kg
wyposażenie odkurzacza VC4210L
- rura wygięta (rękojeść) chromowana: P-70346
- rura prosta INOX (3szt): W107418350
- wąż elastyczny Ø32 mm x 4 m: P-84084
- worek flizelinowy: W107418353
- filtr: W107418351
- worek foliowy: W107418355
- ssawka do podłóg
- ssawka szczelinowa
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
| waga kg: | 16 kg |
| na wyposażeniu: | zestaw do odkurzania, worki, filtry, adaptery |
| wymiary: | 575 x 385 x 605 mm |
| max podciśnienie: | 25 kPa |
| moc znamionowa: | 1200 W |
| pojemność zbiornika: | 34 l |
| praca na mokro: | tak |
| max natężenie przepływu powietrza: | 4500 l/min |
| opakowanie: | karton |
| funkcja dmuchawy / funkcja odkurzacza: | nie / tak |
| klasa filtacji pyłów: | L |
| EAN: | 088381846011 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 23.65 kg |
| długość opakowania: | 79 cm |
| szerokość opakowania: | 40 cm |
| wysokość opakowania: | 72 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
