sieciowy odkurzacz przemysłowy 1050W Makita [VC3211HX1]
-
Producent:
-
Kod producenta:VC3211HX1
3367,27zł brutto
2737,62zł netto
3522,68zł
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 33672 pkt. |
Przemysłowy odkurzacz Makita model VC3211HX1 z silnikiem o mocy 1050W przeznaczony do pracy na sucho i mokro, wyposażony w zbiornik na mokro 27 l / na sucho 32 l. Klasa czystości powietrza H.
Odkurzacz posiada automatyczne gniazdo zanikowe 2600 W - włączanie/ wyłączanie odkurzacza po uruchomieniu elektronarzędzia. Został wyposażony w nowy system filtrów samoczyszczących i czujnik przepływu powietrza.
elektryczny odkurzacz przemysłowy 1050W Makita VC3211HX1
- przemysłowy odkurzacz z silnikiem 1050W przeznaczony do pracy na sucho i mokro w klasie filtracji pyłów H
- Klasa H - pochłania pył o wielkości mniejszej od 0,1mg/m³, odkurzacze klasy H są najbardziej specjalistyczne i wykorzystuje się je do pochłaniania substancji najbardziej niebezpiecznych dla ludzkiego organizmu, pochodzące z takich materiałów jak azbest, kadm, ołów, nikiel, a także pleśni.
- automatyczne gniazdo zanikowe 2600W
- nowy system filtrów samoczyszczących (w trakcie pracy urządzenia, filtry wstępne oczyszczane są naprzemiennie co 10 sekund)
- paski mocujące przewód zasilający, uchwyt na rury i dysze
- płynna regulacja siły zasysania pokrętłem umożliwia odpowiedni dobór siły zasysania do konkretnej pracy
- czujnik przepływu powietrza emituje sygnały dźwiękowe kiedy siła ssania ulegnie zmniejszeniu z powodu zapchanego filtra lub pełnego zbiornika
- trwałe zatrzaski boczne pokryte elastomerem
- uchwyt z tyłu obudowy ułatwia przechowywanie węża lub przewodu zasilającego
- duży odbojnik zabezpiecza ściany i meble przed uszkodzeniem
- możliwe połączenie z większością elektronarzędzi MAKITA bez użycia dodatkowych adapterów
Dane techniczne odkurzacza VC3211HX1
- moc znamionowa: 1050 W
- maks. przepływ powietrza: 3500 l/min
- maks. Podciśnienie: 220 mbar
- pojemność zbiornika: na mokro 27 l / na sucho 32 l
- wymiary (D x S x W): 552 x 398 x 685 mm
- waga (EPTA): 17 kg
wyposażenie odkurzacza VC3211HX1
- zaczep paska: 141873-3
- filtr harmonijkowy: 196251-2
- pasek do mocowania przewodu do węża: 166116-2
- rura wygięta (rękojeść): 192562-3
- rura prosta 55cm: 192563-1
- wąż elastyczny antystatyczny 28mm x 3,5m: 195433-3
- wąż elastyczny antystatyczny 38mm x 2,5m: 195434-1
- worek na pył flizelinowy
- uniwersalna ssawka do podłóg na mokro i sucho: 195551-7
- filtr wstępny: 196253-8
- ssawka szczelinowa: 410306-2
- adapter z tworzywa 22mm: 195547-8
- gąbka filtra: 423452-2
- adapter gumowy 24mm: 424379-9
Podręcznik użytkownika odkurzacza VC3211HX1 Makita
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
| waga kg: | 17,0 kg |
| na wyposażeniu: | zestaw do odkurzania, worek, filtry, 2 adaptery |
| wymiary: | 552 x 398 x 685 mm |
| max podciśnienie: | 22 kPa |
| moc znamionowa: | 1050 W |
| pojemność zbiornika: | 32 l |
| praca na mokro: | tak |
| max natężenie przepływu powietrza: | 3500 l/min |
| opakowanie: | karton |
| funkcja dmuchawy / funkcja odkurzacza: | nie / tak |
| klasa filtacji pyłów: | H |
| EAN: | 088381654524 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 23 kg |
| długość opakowania: | 61 cm |
| szerokość opakowania: | 75 cm |
| wysokość opakowania: | 44 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
