sekator kowadełkowy ogrodowy Bahco [P138-22-F]
-
Producent:
-
Kod producenta:P138-22-F
Stan magazynowy: 2
| Średnia ocena: | 1 5.0000 - oceń |
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1240 pkt. |
Sekator kowadełkowy, jednoręczny BAHCO model P138-22-F do cięcia starych, twardych i martwych gałęzi o grubości do 20mm.
Sekatory Bahco cenione są na całym świecie przez profesjonalistów jaki i użytkowników hobbystycznych za ergonomiczną budowę i dużą trwałość.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.sekator kowadełkowy Bahco [P138-22-F]
- wytrzymały sekator kowadełkowy do cięcia starych, twardych i martwych gałęzi
- ostrze kute, dwustronnie ostrzone i utwardzane
- kowadełko wykonane z aluminium
- wykrawane, kształtowane na prasie, stalowe rękojeści
- mechanizm blokujący w postaci drucianego zatrzasku na końcu rękojeści
- pomiędzy ostrzami znajduje się sprężyna ułatwiająca pracę
- dostępne części zamienne
- długość całkowita 220mm
- maksymalna średnica cięcia 20mm
- waga 275g
| długość całkowita: | 220 mm |
| waga: | 275 g |
| max średnica cięcia: | 20 mm |
| EAN: | 7311518301279 |
| kraj produkcji: | Francja |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.290 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
Zobacz produkty podobne
-
dobry sprzęt
