sekator jednoręczny do krzewów Bahco [P121-18-F]
-
Producent:
-
Kod producenta:P121-18-F
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1171 pkt. |
Sekator jednoręczny ze stalowymi rękojeściami do zastosowań ogrodowych BAHCO model P121-18-F do cięcia gałęzi o grubości do 15mm.
Tradycyjny sekator ogrodowy, ogólnego zastosowania, bardzo wytrzymały.
Sekatory Bahco cenione są na całym świecie przez profesjonalistów jaki i użytkowników hobbystycznych za ergonomiczną budowę i dużą trwałość.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Wysokiej jakości sekator ogrodowy Bahco [P121-18-F]:
- tradycyjny sekator ogrodowy, ogólnego zastosowania, bardzo wytrzymały,
- wyposażony w wykrawane i kształtowane na prasie stalowe rękojeści,
- rękojeści pokryte są farbą zabezpieczającą przed wpływem warunków atmosferycznych,
- posiada mechanizm blokujący w postaci drucianego zatrzasku na końcu rękojeści,
- szlifowane ostrza tnące wykonane zostały z wysokiej jakości stali,
- dla większej wygody pracy ma pomiędzy ostrzami sprężynę ułatwiającą pracę,
- brak części zamiennych,
parametry sekatora Bahco P121-18-F:
- długość całkowita: 180 mm,
- maksymalna średnica cięcia: 15 mm,
- waga: 225 g.
| długość całkowita: | 180 mm |
| waga: | 225 g |
| max średnica cięcia: | 15 mm |
| EAN: | 7311518275662 |
| kraj produkcji: | Francja |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.230 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
