Sekator jednoręczny do gałęzi, Bahco [P126-19-POLAND] Polska edycja limitowana
-
Producent:
-
Kod producenta:P126-19-POLAND
59,70zł brutto
48,54zł netto
98,00zł
Promocja trwa do 10.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 114
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 597 pkt. |
Sekator jednoręczny do gałęzi, Bahco [P126-19-POLAND] Polska edycja limitowana
Bardzo wytrzymały jednoręczny sekator ogrodowy do cięcia gałęzi o grubości do 15 mm, wyposażony w stalowe rękojeści.
W tej limitowanej edycji rękojeści zostały pomalowane w nasze narodowe barwy, a na ostrzu laserowo wygrawerowano Orła Białego oraz napis "POLAND".
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Sekator jednoręczny do gałęzi, Bahco [P126-19-POLAND] Polska edycja limitowana
- bardzo wytrzymały jednoręczny sekator ogrodowy do ogólnego zastosowania,
- wykrawane i kształtowane na prasie stalowe rękojeści pokryte farbą zabezpieczającą, chroniącą przed złymi warunkami atmosferycznymi,
- mechanizm blokujący w postaci drucianego zatrzasku na końcu rękojeści,
- ostrza tnące są szlifowane, wykonane z wysokiej jakości stali,
- pomiędzy ostrzami znajduje się sprężyna ułatwiająca pracę,
PARAMETRY TECHNICZNE SEKATORA OGRODOWEGO BAHCO [P126-19-POLAND] POLSKA EDYCJA LIMITOWANA
- długość całkowita: 190 mm,
- maksymalna średnica cięcia: 15 mm,
- waga: 245 g,
| długość całkowita: | 190 mm |
| waga: | 245 g |
| max średnica cięcia: | 15 mm |
| opakowanie: | blister |
| EAN: | 7311518385958 |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.25 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
