sekator jednoręczny do gałęzi, do niskich temperatur, Bahco [P108-23-F]
-
Producent:
-
Kod producenta:P108-23-F
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2085 pkt. |
Sekator jednoręczny firmy BAHCO model P108-23-F do prześwietlania winorośli i drzew owocowych o grubości gałęzi do 25 mm.
Rękojeści sekatora pokryte są tworzywem izolującym cieplnie, polecany jest do pracy w niskich temperaturach.
Sekator nadaje się do długotrwałej eksploatacji, zapewnia czyste cięcie przy mniejszym tarciu.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.wysokiej jakości sekator ogrodowy P108-23-F firmy BAHCO
- Sekator do prześwietlania winorośli i drzew owocowych
- Sekator bardzo poręczny dzięki wąskim ostrzom
- Rękojeści pokryte tworzywem izolującym cieplnie, polecany do pracy w niskich temperaturach
- Mechanizm blokujący włączany / wyłączany jedną ręką
- Wygodne rękojeści kompozytowe z miękkim uchwytem na górnej rękojeści
- Długotrwała eksploatacja bez stępiania i czyste cięcie przy mniejszym tarciu dzięki specjalnemu procesowi szlifowania ostrzy
- Lepsza dostępność dzięki wąskiej głowicy tnącej
sekator ogrodowy P108-23-F:
- maksymalna grubość ciętej gałęzi 25 mm
- długość całkowita 230mm
- waga 375 g
Dostępne części zamienne do sekatora.
| długość całkowita: | 230 mm |
| waga: | 375 g |
| max średnica cięcia: | 25 mm |
| opakowanie: | blister |
| EAN: | 7311518275525 |
| kraj produkcji: | Francja |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.305 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
