sekator jednoręczny dla praworęcznych Bahco [PG-01-F]
-
Producent:
-
Kod producenta:PG-01-F
Stan magazynowy: 4
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1148 pkt. |
Sekator jednoręczny dla praworęcznych firmy BAHCO [PG-01-F] do cięcia krzewów, kwiatów o grubości do 20mm w przydomowym ogródku.
Ma możliwość ustawienia dwóch zakresów otwarcia ostrza: do 12 mm i do 20 mm
Sekatory Bahco cenione są na całym świecie przez profesjonalistów jaki i użytkowników hobbystycznych za ergonomiczną budowę i dużą trwałość.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.sekator jednoręczny dla praworęcznych Bahco [PG-01-F]:
- Sekator PG-01-F dla praworęcznych,
- znakomity do wszelkich prac w przydomowych ogródkach,
- ostrze pokryte zostało chroniącym przed rdzą Xylanem,
- sekator ma możliwość ustawienia dwóch zakresów otwarcia ostrza na: 12 i 20 mm
- dobrze sprawdzi się zarówno w małej jak i większej dłoni,
- posiada rękojeści wykonane z tworzywa wzmacniane włóknem szklanym,
- ma mechanizm blokujący włączany/wyłączany jedną ręką,
- brak części zamiennych.
parametry sekatora Bahco [PG-01-F]:
- długość całkowita: 200 mm,
- maksymalna średnica cięcia: 12/20 mm,
- waga: 220 g.
| długość całkowita: | 200 mm |
| waga: | 220 g |
| max średnica cięcia: | 20 mm |
| EAN: | 7311518329334 |
| kraj produkcji: | Francja |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.230 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
