sekator jednoręczny Bahco [P3-20-F] kute rękojeści
-
Producent:
-
Kod producenta:P3-20-F
Stan magazynowy: 2
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1916 pkt. |
Sekator jednoręczny BAHCO P3-20-F z kutymi rękojeściami, przeznaczony do przycinania gałęzi o średnicy do 20 mm.
Tradycyjny sekator ogrodowy, do ogólnego zastosowania, bardzo wytrzymały.
Sekatory Bahco cenione są na całym świecie przez profesjonalistów jaki i użytkowników hobbystycznych za ergonomiczną budowę i dużą trwałość.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Sekator ogrodowy Bahco [P3-20-F]:
- tradycyjny sekator ogrodowy, z dużą głowicą tnącą, do ogólnego zastosowania,
- o bardzo wytrzymałej konstrukcji, z kutymi rękojeściami,
- rękojeści pokryte zostały farbą zabezpieczającą je przed wpływem warunków atmosferycznych,
- posiada mechanizm blokujący w postaci metalowego zaczepu umieszczonego na końcu rękojeści,
- ostrza tnące wykonane z wysokiej jakości utwardzanej stali,
- pomiędzy ostrzami znajduje się sprężyna ułatwiająca pracę,
- dostępne są części zamienne.
Parametry techniczne sekatora Bahco [P3-20-F]:
- maksymalna średnica cięcia: 20 mm,
- długość całkowita: 200 mm,
- waga: 375 g
| długość całkowita: | 200 mm |
| waga: | 375 g |
| max średnica cięcia: | 20 mm |
| opakowanie: | blister |
| EAN: | 7311518275259 |
| kraj produkcji: | Francja |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.420 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
