sekator ergo z obrotową rękojeścią, rozmiar S, Bahco [PXR-S2] zakres cięcia 20 mm
-
Producent:
-
Kod producenta:PXR-S2
Stan magazynowy: 3
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3451 pkt. |
Ergonomiczny sekator jednoręczny z obrotową rękojeścią BAHCO PXR-S2, do cięcia gałęzi o grubości do 20 mm, rozmiar S (mały).
Obrotowa rękojeść sekatora PXR zwiększa efektywność dzięki przesuwaniu się dłoni podczas pracy, a jednocześnie zapobiega nadmiernemu zmęczeniu dłoni i nadgarstka.
Sekatory ergonomiczne serii PXR są bardzo poręczne i trwałe, występują w 3 rozmiarach S, M i L, dzięki czemu można dopasować rozmiar rękojeści do wielkości dłoni. Dostępne są także 3 różne wielkości ostrzy o różnym zakresie cięcia pasujące do wszystkich rozmiarów rękojeści oraz części zamienne.
Sekatory ogrodowe Bahco cenione są na całym świecie przez profesjonalistów jaki i użytkowników hobbystycznych za ergonomiczną budowę i dużą trwałość.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Sekator ogrodowy ergo z obrotową rękojeścią Bahco [PXR-S2]:
- sekator zaprojektowany zgodnie z naukowym konceptem narzędzi ERGO™,
- przeznaczony do przycinania roślin ozdobnych i owocowych,
- pochylenie ostrza w pionie i odpowiednie odchylenie boczne pozwalają na trzymanie ręki w położeniu neutralnym, co pozwala ciąć z odpowiednią siłą, a jednocześnie nie powoduje nadmiernego zmęczenia dłoni i przedramienia,
- obrotowa rękojeść sekatora PXR zwiększa efektywność dzięki przesuwaniu się dłoni podczas pracy,
- kształt i rozmiar rękojeści jest dopasowany do rozmiaru dłoni,
- rękojeść obrotowa pokryta jest powłoką elastomerową, poprawiającą komfort pracy.
Parametry techniczne sekatora Bahco [PXR-S2]:
- maksymalna grubość ciętej gałęzi: 20 mm,
- rozmiar: S (mały),
- waga: 280 g
Dostępne są części zamienne do sekatora, 3 rozmiary rękojeści oraz ostrza o różnym zasięgu cięcia a także sprężyny o 3 twardościach.
| waga: | 280 g |
| max średnica cięcia: | 20 mm |
| opakowanie: | blister |
| rozmiar: | S |
| EAN: | 7311518240684 |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.303 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
