sekator ergo z obrotową rękojeścią dla leworęcznych, rozmiar M, Bahco [PXR-M2-L] zakres cięcia 20 mm
-
Producent:
-
Kod producenta:PXR-M2-L
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3326 pkt. |
Ergonomiczny sekator jednoręczny z obrotową rękojeścią, dla osób leworęcznych, BAHCO PXR-M2-L, do cięcia gałęzi o grubości do 20 mm, rozmiar M (średni).
Obrotowa rękojeść sekatora PXR zwiększa efektywność dzięki przesuwaniu się dłoni podczas pracy, a jednocześnie zapobiega nadmiernemu zmęczeniu dłoni i nadgarstka.
Sekatory ergonomiczne serii PXR są bardzo poręczne i trwałe, występują w 3 rozmiarach S, M i L, dzięki czemu można dopasować rozmiar rękojeści do wielkości dłoni. Dostępne są także 3 różne wielkości ostrzy o różnym zakresie cięcia pasujące do wszystkich rozmiarów rękojeści oraz części zamienne.
Sekatory ogrodowe Bahco cenione są na całym świecie przez profesjonalistów jaki i użytkowników hobbystycznych za ergonomiczną budowę i dużą trwałość.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Sekator ogrodowy ergo z obrotową rękojeścią Bahco [PXR-M2-L]:
- sekator zaprojektowany zgodnie z naukowym konceptem narzędzi ERGO™,
- przeznaczony do przycinania roślin ozdobnych i owocowych,
- pochylenie ostrza w pionie i odpowiednie odchylenie boczne pozwalają na trzymanie ręki w położeniu neutralnym, co pozwala ciąć z odpowiednią siłą, a jednocześnie nie powoduje nadmiernego zmęczenia dłoni i przedramienia,
- obrotowa rękojeść sekatora PXR zwiększa efektywność dzięki przesuwaniu się dłoni podczas pracy,
- kształt i rozmiar rękojeści jest dopasowany do rozmiaru dłoni,
- rękojeść obrotowa pokryta jest powłoką elastomerową, poprawiającą komfort pracy.
Parametry techniczne sekatora Bahco [PXR-M2-L]:
- maksymalna grubość ciętej gałęzi: 20 mm,
- rozmiar: M (średni),
- wersja: dla osób leworęcznych,
- waga: 290 g
Dostępne są części zamienne do sekatora, 3 rozmiary rękojeści oraz ostrza o różnym zasięgu cięcia a także sprężyny o 3 twardościach.
| waga: | 290 g |
| max średnica cięcia: | 20 mm |
| opakowanie: | blister |
| rozmiar: | M |
| EAN: | 7311518240738 |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.328 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
