sekator dwuręczny do gałęzi serii Expert 450mm Bahco [PG-18-45-F]
-
Producent:
-
Kod producenta:PG-18-45-F
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1998 pkt. |
Dwuręczny sekator do gałęzi serii Ekspert firmy BAHCO model PG-18-45-F, do cięcia gałęzi o średnicy do 40mm.
Solidna, lekka, aluminiowa konstrukcja z wygodnymi, długimi rękojeściami, ułatwiającymi pewny chwyt i podnoszącymi komfort pracy.
Sekator ogrodowy nadaje się do przycinania różnego gatunku drzew i krzewów w ogrodach.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Dwuręczny sekator do gałęzi serii Expert Bahco PG-18-45-F
- lekki sekator z aluminiowymi ramionami do przycinania krzewów, krzaków i małych drzewek,
- wyposażony jest w dwukomponentowe pokrycie rękojeści i bufor absorbujący wstrząsy,
- posiada precyzyjne i wysokiej jakości ostrza tnące,
- sekator o dużym zakresie cięcia do 40 mm, szczególnie polecane dla kobiet
Sekator do gałęzi Bahco PG-18-45-F:
- długość całkowita: 450 mm,
- maksymalna średnica ciętej gałęzi: 40 mm,
- waga: 545 g.
Sekator ogrodowy jest przeznaczony dla ogrodników jak i "architektów krajobrazu", polecany również w terenach zieleni.
| długość całkowita: | 450 mm |
| waga: | 545 g |
| max średnica cięcia: | 40 mm |
| opakowanie: | blister |
| EAN: | 7311518299033 |
| kraj produkcji: | Francja |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.722 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
