sekator dwuręczny, dźwigniowy do gałęzi 850mm, Bahco [P173-SL-85]
-
Producent:
-
Kod producenta:P173-SL-85
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 4900 pkt. |
Profesjonalny dwuręczny sekator dźwigniowy firmy BAHCO P173-SL-85, przeznaczony do przycinania gałęzi o średnicy do 45mm.
Działanie dźwigni daje 50% więcej siły do cięcia dużych gałęzi.
Sekator wyposażony w ostrze ze specjalnym szlifem ułatwiającym pracę z drewnem.
Posiada długie ostrze do cięcia małych gałęzi, a ostrze przy śrubie znakomicie sprawdza się do cięcia dużych gałęzi.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.dźwigniowy sekator dwuręczny do gałęzi 850mm, Bahco [P173-SL-85]:
- sekator wyposażony w ostrze ze specjalnym szlifem ułatwiającym pracę z drewnem,
- posiada długie ostrze do cięcia małych gałęzi i ostrze przy śrubie do cięcia dużych gałęzi
- ma regulację krzywki dla zwiększenia żywotności sekatora,
- działanie dźwigni daje 50% więcej siły przydatnej do cięcia dużych gałęzi
- dostępne są części zamienne
PARAMETRY TECHNICZNE SEKATORA BAHCO [P173-SL-85]:
- długość całkowita: 850 mm,
- maksymalna średnica ciętej gałęzi: 45 mm,
- waga: 1265 g
| długość całkowita: | 850 mm |
| waga: | 1265 g |
| max średnica cięcia: | 45 mm |
| opakowanie: | blister |
| EAN: | 7311518334703 |
| kraj produkcji: | Francja |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 1.343 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
