sekator dwuręczny do gałęzi 600mm, Bahco [P16-60-F]
-
Producent:
-
Kod producenta:P16-60-F
Stan magazynowy: 6
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3271 pkt. |
Profesjonalny dwuręczny sekator BAHCO P16-60-F, przeznaczony do przycinania gałęzi drzewek owocowych i winorośli o średnicy do 30mm.
Sekator ogrodowy posiada precyzyjne, wykonane z kutej stali ostrza zapewniające dużą dokładność cięcia.
Gumowe amortyzatory umieszczone na rękojeściach redukują wstrząsy zapewniając wygodniejszą pracę.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.DWURĘCZNY SEKATOR DO GAŁĘZI BAHCO [P16-60-F]:
- sekator dwuręczny przeznaczony wykonywania cięć prześwietlających winorośli i drzewek owocowych o grubości do 30 mm,
- mocne cięcie zapewnia zakrzywione i ruchome ostrze,
- ostrze szlifowane i przeciwostrze wykonane z kutej stali zapewniają dużą dokładność cięcia,
- mniejsze zmęczenie i większy komfort pracy zapewniają gumowe amortyzatory,
- centralna śruba blokująca zapobiega luzowaniu ostrzy.
PARAMETRY TECHNICZNE SEKATORA BAHCO [P16-60-F]:
- długość całkowita: 600 mm,
- maksymalna średnica ciętej gałęzi: 30mm,
- waga: 990 g
| długość całkowita: | 600 mm |
| waga: | 990 g |
| max średnica cięcia: | 30 mm |
| opakowanie: | blister |
| EAN: | 7311518276461 |
| kraj produkcji: | Francja |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.990 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
