Sekator ogrodniczy akumulatorowy do ciężkich zastosowań 45mm; 43,2V Bahco [BCL24] 6,8Ah, Li-Ion
-
Producent:
-
Kod producenta:BCL24
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 73859 pkt. |
Akumulatorowy sekator do twardego drewna 43,2V Bahco [BCL24] o wytrzymałej i solidnej konstrukcji, przeznaczony do intensywnego przycinania grubszych i twardszych drzew pestkowych, oliwnych, cytrusowych, czy orzechowych. Dostarczany z akumulatorem, ładowarką, kaburą i uprzężą, pakowany w walizce z tworzywa.
Progresywny spust umożliwia dwustopniowe otwieranie ostrza: 30 mm do szybkiego i wydajnego przycinania lub 45 mm do intensywnego i mocnego przycinania. Niezwykle wydajny silnik bezszczotkowy i pojemny akumulator pozwalają na długą pracę z dużą łatwością i precyzją.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Sekator akumulatorowy do ciężkich zastosowań 45mm, 43,2V Bahco [BCL24]:
- sekator o wytrzymałej i solidnej konstrukcji, przeznaczony do intensywnego przycinania nawet grubszych i najtwardszych drzew pestkowych, orzechowych, oliwnych, czy cytrusowych,
- z dwustopniowym otwieraniem ostrza pozwalającym na cięcie zarówno mniejszych, jak i grubych gałęzi oraz miękkiego i bardzo twardego drewna:
- 30 mm do szybkiego i wydajnego przycinania,
- 45 mm do intensywnego i mocnego przycinania,
- wyposażony w dokładny, progresywny spust do sterowania ruchem ostrza,
- mocna siła cięcia i bardzo czyste wykończenie umożliwiają dokładne cięcie nawet wyjątkowo twardego drewna,
- posiada wysokiej jakości, chromowane, japońskie ostrze stalowe SK5 zachowujące ostrość, ze zmniejszonym tarcie i doskonałą odpornością na zużycie i korozję,
- niezwykle wydajny silnik bezszczotkowy pozwala na długą pracę z dużą łatwością i precyzją,
- pojemny akumulator umożliwia intensywne użytkowanie sekatora, a zintegrowana jednostka sterująca jest łatwa do odczytu i wyświetla liczbę cięć i poziom naładowania akumulatora,
- antypoślizgowy, miękki uchwyt sekatora umożliwia pewny i wygodny chwyt,
- dobry dostęp do pokrywy serwisowej ułatwia regulację i wymianę ostrzy,
- otwór na smar i system blokady nakrętek ułatwiają konserwację,
- konstrukcja sekatora sprawia, że może być używany zarówno przez osoby lewo-, jak i praworęczne,
- sekator dostarczany jest z akumulatorem, ładowarką, kaburą, uprzężą i opaską, pakowany w mocnym opakowaniu z wyjmowaną pianką, co umożliwia łatwe przechowywanie podczas użytkowania.
Parametry sekatora Bahco [BCL24]:
- napięcie zasilania: 43,2V,
- typ akumulatora: Li-Ion,
- pojemność akumulatora: 6,8 Ah,
- zużycie energii: 294 Wh,
- maksymalna wydajność: 1512 W,
- czas pracy: 8 - 10 godzin,
- czas ładowania: 200 min.,
- regulacja rozwarcia ostrza: 2-stopniowa,
- średnica cięcia przy pełnym otwarciu: 45 mm,
- średnica cięcia przy półotwarciu: 30 mm,
- długość całkowita: 295 mm
- waga (bez akumulatora): 1,02 kg,
- waga akumulatora: 1,90 kg
Wyposażenie sekatora Bahco [BCL24]:
- akumulator [BCL2B2],
- ładowarka [BCL2C1],
- kabura [BCL2HOL],
- uprząż [BCL20H],
- opaska [BCLAB],
- smar [BCL2GR],
- walizka z tworzywa,
- instrukcja obsługi.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 43,2 V |
| liczba akumulatorów: | 1 szt |
| pojemność akumulatora: | 6,8 Ah |
| waga bez akumulatora: | 1,02 kg |
| na wyposażeniu: | akumulator [BCL2B2], ładowarka [BCL2C1], kabura [BCL2HOL], uprząż [BCL20H], opaska [BCLAB], smar [BCL2GR], walizka z tworzywa, instrukcja obsługi |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | dł. 295 mm |
| moc znamionowa: | 1512 W |
| max średnica cięcia: | 45 mm |
| opakowanie: | walizka |
| EAN: | 7314150498307 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 7.908 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
