Ścisk stolarski z przekładnią GearKlamp 150x60mm Bessey [GK15]
-
Producent:
-
Kod producenta:GK15
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3 tygodnie |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1324 pkt. |
Ścisk stolarski Bessey typ GK15 z przekładnią GearKlamp, która umożliwia komfortową pracę w trudno dostępnych miejscach.
Nowy ścisk z przekładnią wyróżnia się wytrzymałością i kompaktową budową, która zapewnia wysoką ergonomię podczas obsługi narzędzia w każdej sytuacji montażowej, eliminując męczące pokręcanie ręką. W obszarze roboczym nie znajdują się żadne elementy narzędzia ograniczające dostępność, czy o które użytkownik mógłby uderzyć.
Ścisk pewnie przytrzymuje elementy nawet o przekroju okrągłym, wielokątnym i z ostrymi krawędziami, umieszczone w ciasnych przestrzeniach i blisko przy ścianach. Osiąga siłę mocowania do 2.000 N.
Ścisk stolarski z przekładnią GearKlamp Bessey GK15
- Ścisk z przekładnią GearKlamp może być stosowany w trudno dostępnych miejscach dzięki mechanizmowi przekładni w którym wrzeciono zostało oddzielone od rękojeści i umieszczone obok szyny
- Ścisk jest wyjątkowo elastyczny, dzięki zastosowaniu pryzmy krzyżowej w ramieniu górnym, która pewnie przytrzymuje elementy nawet o przekroju okrągłym, wielokątnym i z ostrymi krawędziami
- dwukomponentowa rękojeść z wysokiej jakości tworzywa sztucznego umożliwia pewny chwyt narzędzia
- ruchoma stopka dociskowa dopasowująca się do kształtu przedmiotu ściskanego i przycisk szybkiego przesuwania ramienia ruchomego usprawnia pracę
- wytrzymała konstrukcja z poliamidu wzmocnionego włóknem szklanym
- mechanizm napędowy przekładni jest zabezpieczony przed pyłem i wiórami
- Płynnie pracujące wrzeciono z gwintem trapezowym, wyposażone w stopkę dociskową
Dane techniczne ścisku Bessey GK15
- Siła mocowania do 2.000 N
- Zakres roboczy (rozwarcie maksymalne): 150mm
- Wysięg: 60mm
- Szyna: 25x12mm
- Waga: 0,62kg
| opakowanie: | zawieszka |
| zakres roboczy: | 150 mm |
| wysięg: | 60 mm |
| siła zacisku: | 2000 N |
| EAN: | 4008158040844 |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.618 kg |
| Informacje o bezpieczeństwie: | Narzędzia do mocowanie nie nadają się do podnoszenia, przeciągania lub transportowania. Dozwolone jest tylko mocowanie ręczne bez dodatkowych środków pomocniczych. Nieprawidłowe użycie może spowodować szkody osobowe lub rzeczowe. Nigdy nie modyfikować i nie ingerować w narzędzia do mocowania, stosować tylko w stanie oryginalnym. W razie konieczności stosować wyłącznie oryginalne części zamienne. |
| producent: |
Nazwa firmy: BESSEY TOOL GmbH & CO.KG ul. Postfach 1154 74301 Bietigheim-Bissingen, Germany e-mail: info@bessey.de |
