ścisk stolarski śrubowy żeliwny 400x100mm BESSEY [TPN40S10BE]
-
Producent:
-
Kod producenta:TPN40S10BE
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3 tygodnie |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1184 pkt. |
Profesjonalny śrubowy ścisk stolarski Bessey typ TPN40S10BE
z żeliwnymi ramionami, ze wzmocnieniami umożliwiającymi stabilne mocowanie, pozwalające osiągnąć siłę docisku do 5500N.
Ścisk stolarski posiada rękojeść drewnianą, lakierowaną o ergonomicznym kształcie oraz nakładki zabezpieczające powierzchnię dociskową obrabianego materiału.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.ścisk stolarski śrubowy żeliwny 400x100mm z rękojeścią drewnianą BESSEY TPN40S10BE
- ścisk stolarski TPN40S10BE ma ramiona z żeliwa wysokiej jakości ze wzmocnieniami umożliwiającymi mocne i stabilne mocowanie pozwalające osiągnąć siłę mocowania do 5500N
- rękojeść drewniana, lakierowana o ergonomicznym kształcie
- powierzchnie dociskowe są zabezpieczone nakładkami ochronnymi
- stabilna szyna prowadząca wykonana z wysokogatunkowej stali o specjalnym kształcie/profilu z dodatkowymi nacięciami, które zapobiegają ześlizgiwaniu się ścisku śrubowego.
Parametry ścisku stolarskiego śrubowego BESSEY TPN40S10BE
- zakres roboczy (rozwarcie maksymalne): 400mm;
- wysięg 100mm;
- waga: 1,41kg
- profil szyny o wymiarach 27 x 7mm
Ścisk śrubowy BESSEY TPN40S10BE do drewna świetnie sprawdzi się w stolarni i przemyśle meblarskim.
| zakres roboczy: | 120 mm |
| wysięg: | 60 mm |
| siła zacisku: | 5500 N |
| EAN: | 4008158016054 |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 1.413 kg |
| Informacje o bezpieczeństwie: | Narzędzia do mocowanie nie nadają się do podnoszenia, przeciągania lub transportowania. Dozwolone jest tylko mocowanie ręczne bez dodatkowych środków pomocniczych. Nieprawidłowe użycie może spowodować szkody osobowe lub rzeczowe. Nigdy nie modyfikować i nie ingerować w narzędzia do mocowania, stosować tylko w stanie oryginalnym. W razie konieczności stosować wyłącznie oryginalne części zamienne. |
| producent: |
Nazwa firmy: BESSEY TOOL GmbH & CO.KG ul. Postfach 1154 74301 Bietigheim-Bissingen, Germany e-mail: info@bessey.de |
