Ścisk stolarski śrubowy, typ F, 800x80mm, FATMAX, STANLEY [FMHT0-83247]
-
Producent:
-
Kod producenta:FMHT0-83247
Stan magazynowy: 7
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 999 pkt. |
Ścisk stolarski śrubowy, typ F, 800x80mm, FATMAX, STANLEY [FMHT0-83247] z żeliwnymi ramionami, ze wzmocnieniami umożliwiającymi stabilne mocowanie, pozwalające osiągnąć siłę docisku do 450 kg.
Ścisk stolarski posiada ogumowaną rękojeść o ergonomicznym kształcie oraz nakładki zabezpieczające powierzchnię dociskową obrabianego materiału.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Ścisk stolarski śrubowy, typ F, 800x80mm, FATMAX, STANLEY [FMHT0-83247]
- ścisk stolarski z wysokiej jakości żeliwnymi ramionami pozwalającymi osiągnąć siłę mocowania do 450 kg,
- powierzchnie dociskowe zostały zabezpieczone nakładkami ochronnymi,
- blokada prowadnicy zapobiega niekontrolowanemu przesuwaniu się ramion,
- rękojeść została ogumowana, aby wygodniej dokręcać szczęki do materiału,
PARAMETRY TECHNICZNE ŚCISKU STOLARSKIEGO FATMAX STANLEY [FMHT0-83247]
- zakres roboczy (rozwarcie maksymalne): 800 mm,
- rozstaw: 80 mm,
- siła ścisku: 450 kg,
- materiał szyny: stal,
- materiał korpusu: żeliwo,
- waga: 2.07 kg,
| waga kg: | 2.07 kg |
| zakres roboczy: | 800 mm |
| wysięg: | 80 mm |
| EAN: | 3253560832476 |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 2.1 kg |
| Gwarancja: | 1 rok gwarancji producenta |
| Informacje o bezpieczeństwie: | Narzędzia do mocowanie nie nadają się do podnoszenia, przeciągania lub transportowania. Dozwolone jest tylko mocowanie ręczne bez dodatkowych środków pomocniczych. Nieprawidłowe użycie może spowodować szkody osobowe lub rzeczowe. Nigdy nie modyfikować i nie ingerować w narzędzia do mocowania, stosować tylko w stanie oryginalnym. W razie konieczności stosować wyłącznie oryginalne części zamienne. |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
