    FMHT83006-0
175,02zł brutto
142,29zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 1750 pkt.
Ścisk stolarski hybrydowy, 300x45mm, FATMAX, STANLEY [FMHT83006-0]
Nakładki ochronne w kształcie „V” umożliwiają pewne mocowanie także nieregularnych elementów.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
  • dzięki uchwytowi śrubowemu pozwala uzyskać maksymalną siłę ścisku aż 374 kg,
  • możliwość zwiększenia siły docisku przy użyciu klucza kompatybilnego z uchwytem śrubowym,
  • mechanizm szybkiej zmiany pozwala bez użycia narzędzi przekształcić ścisk w rozpórkę,
  • ergonomiczny, miękki uchwyt zapewnia komfort pracy jedną ręką.
PARAMETRY TECHNICZNE ŚCISKU STOLARSKIEGO, FATMAX, STANLEY [FMHT83006-0]
  • zakres roboczy (maksymalne rozwarcie): 310 mm,
  • głębokość szczęki: 45 mm,
  • siła ścisku: 374 kg,
  • siła wstępnego docisku (spust): 136 kg,
  • materiał szyny: stal węglowa (belka dwuteowa),
  • materiał szczęk: stal kuta,
  • materiał korpusu: tworzywo wzmacniane,
  • waga: 1,6 kg.
długość całkowita: 800 mm
zakres roboczy: 300 mm
wysięg: 80 mm
siła zacisku: 3669 N N
zakres rozpierania: 790 mm