ścisk stolarski automatyczny 300mm, Bahco [QCG-300]
-
Producent:
-
Kod producenta:QCG-300
Stan magazynowy: 3
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 857 pkt. |
Ścisk stolarski automatyczny 300 mm, Bahco QCG-300, ze szczękami o wysokości 70 mm. Pozwala na sprawną obsługę przy użyciu tylko jednej ręki, co jest bardzo przydatne np. gdy istnieje potrzeba użycia drugiego narzędzia.
Ścisk ma możliwość zaciskania z siłą do 125 kg. Po odwróceniu szczęk może służyć także do rozpierania.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Ścisk automatyczny 300mm, Bahco [QCG-300]:
- łatwy w obsłudze, profesjonalny ścisk (zacisk) do wszelkiego rodzaju prac stolarskich i montażowych,
- z siłą zacisku wynoszącą do 125 kg,
- po odwróceniu szczęk może służyć także do rozpierania,
- nakładki z rowkami klinowymi zapewniają dobry i pewny chwyt obrabianych elementów.
PARAMETRY TECHNICZNE ZACISKU BAHCO [QCG-300]:
- siła zacisku: 125 kg,
- zakres roboczy (rozwarcie maksymalne) [A]: 300 mm,
- głębokość uchwytu [B]: 70 mm,
- długość całkowita [L]: 530 mm,
- waga: 630 g
| długość całkowita: | 630 mm |
| waga kg: | 0,630 kg |
| zakres roboczy: | 300 mm |
| wysięg: | 70 mm |
| EAN: | 7314150135905 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.63 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
