ścisk śrubowy ślusarski stalowy 500x120 mm, BESSEY [GZ50-12KG]
-
Producent:
-
Kod producenta:GZ50-12KG
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3 tygodnie |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2629 pkt. |
Profesjonalny śrubowy ścisk ślusarski Bessey typ GZ50-12KG z siłą mocowania do 5 000 N.
Dwukomponentowa rękojeść składana jest pod kątem 90°, co zapewnia efekt dodatkowej dźwigni podczas dokręcania, zmniejszając tym samym nakład siły. Po złożeniu rękojeść można obrócić o 360° i kontynuować mocowanie bez dotykania rękojeścią szyny, pozwalając na szybką i wygodną pracę nawet w trudno dostępnych miejscach.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.ścisk ślusarski śrubowy stalowy 500 x 120 mm BESSEY GZ50-12KG:
- siła mocowania do 5 000 N,
- ścisk z rękojeścią składaną wyróżnia się wyjątkową ergonomią podczas pracy,
- rękojeść składana pod kątem 90°, co zapewnia efekt dodatkowej dźwigni podczas dokręcania, po złożeniu rękojeść można obrócić o 360° i kontynuować mocowanie bez dotykania rękojeścią szyny,
- dwukomponentowa rękojeść wykonana z tworzywa sztucznego
- ramię stałe, odkuwane z jednego elementu, ulepszone cieplnie i ocynkowane,
- ramię stałe posiada uformowaną płytkę dociskową, zapewniając sprężystość i elastyczność ścisku podczas mocowania,
- kute ramię ruchome,
- stopki dociskowe z możliwością wymiany bez użycia dodatkowych narzędzi,
- siła mocowania większa o 20% przy każdym obrocie wrzeciona dzięki szynie o zoptymalizowanym profilu,
- najwyższe bezpieczeństwo dzięki przenoszeniu sił przez ramię ruchome po linii prostej.
Parametry ścisku ślusarskiego śrubowego BESSEY GZ50-12KG
- zakres roboczy (rozwarcie maksymalne): 500 mm,
- wysięg: 120 mm,
- waga: 1,82 kg,
- profil szyny o wymiarach: 24,5 x 9,5 mm.
| zakres roboczy: | 500 mm |
| wysięg: | 120 mm |
| siła zacisku: | 5000 N |
| EAN: | 4008158041414 |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 1.82 kg |
| Informacje o bezpieczeństwie: | Narzędzia do mocowanie nie nadają się do podnoszenia, przeciągania lub transportowania. Dozwolone jest tylko mocowanie ręczne bez dodatkowych środków pomocniczych. Nieprawidłowe użycie może spowodować szkody osobowe lub rzeczowe. Nigdy nie modyfikować i nie ingerować w narzędzia do mocowania, stosować tylko w stanie oryginalnym. W razie konieczności stosować wyłącznie oryginalne części zamienne. |
| producent: |
Nazwa firmy: BESSEY TOOL GmbH & CO.KG ul. Postfach 1154 74301 Bietigheim-Bissingen, Germany e-mail: info@bessey.de |
