ścisk śrubowy stalowy 800x120mm "T" IRIMO [256181]
-
Producent:
-
Kod producenta:256181
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2039 pkt. |
Profesjonalny, śrubowy ścisk 800x120mm stolarski Irimo 256181 typu "T", z ramionami o specjalnym profilu zapobiegającym ześlizgiwaniu się ścisku.
Ścisk śrubowy ma ramiona wykonane z wysokiej jakości stali, ze wzmocnieniami umożliwiającymi mocne i stabilne mocowanie pozwalające osiągnąć dużą siłę ścisku.
Ściski Irimo to jedne z najlepszych i najtrwalszych narzędzi na rynku, sprawdź je w pracy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.ścisk stolarski śrubowy stalowy 800x120mm typu "T" IRIMO 256181:
- ścisk stolarski 256181 ma ramiona wykonane z wysokiej jakości stali ze wzmocnieniami umożliwiającymi mocne i stabilne mocowanie pozwalające osiągnąć dużą siłę ścisku,
- rękojeść obrotowa w kształcie litery "T",
- szyna prowadząca wykonana jest z wysokogatunkowej stali,
- specjalny profil ramienia z ząbkowaną krawędzią zapobiega ześlizgiwaniu się ścisku śrubowego.
PARAMETRY ŚCISKU ŚRUBOWEGO IRIMO 256181:
- zakres roboczy (rozwarcie maksymalne): 800 mm,
- wysięg: 120 mm,
- waga: 3000 g,
- profil szyny o wymiarach: 35 x 8 mm.
| waga kg: | 3,0 kg |
| zakres roboczy: | 800 mm |
| wysięg: | 120 mm |
| EAN: | 8414909125290 |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 3,198 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
