ścisk śrubowy stalowy 500x120mm "T" IRIMO [256151]
-
Producent:
-
Kod producenta:256151
Stan magazynowy: 3
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1668 pkt. |
Profesjonalny, śrubowy ścisk 500x120mm stolarski Irimo 256151 typu "T", z ramionami o specjalnym profilu zapobiegającym ześlizgiwaniu się ścisku.
Ścisk śrubowy ma ramiona wykonane z wysokiej jakości stali, ze wzmocnieniami umożliwiającymi mocne i stabilne mocowanie pozwalające osiągnąć dużą siłę ścisku.
Ściski Irimo to jedne z najlepszych i najtrwalszych narzędzi na rynku, sprawdź je w pracy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.ścisk stolarski śrubowy stalowy 500x120mm typu "T" IRIMO 256151:
- ścisk stolarski 256151 ma ramiona wykonane z wysokiej jakości stali ze wzmocnieniami umożliwiającymi mocne i stabilne mocowanie pozwalające osiągnąć dużą siłę ścisku,
- rękojeść obrotowa w kształcie litery "T",
- szyna prowadząca wykonana jest z wysokogatunkowej stali,
- specjalny profil ramienia z ząbkowaną krawędzią zapobiega ześlizgiwaniu się ścisku śrubowego.
PARAMETRY ŚCISKU ŚRUBOWEGO IRIMO 256151:
- zakres roboczy (rozwarcie maksymalne): 500 mm,
- wysięg: 120 mm,
- waga: 2400 g,
- profil szyny o wymiarach: 35 x 8 mm.
| waga kg: | 2,4 kg |
| zakres roboczy: | 500 mm |
| wysięg: | 120 mm |
| EAN: | 8414909125252 |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 2,534 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
