ścisk śrubowy stalowy 300x120mm "T" IRIMO [256131]
-
Producent:
-
Kod producenta:256131
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1413 pkt. |
Profesjonalny, śrubowy ścisk 300x120mm stolarski Irimo 256131 typu "T", z ramionami o specjalnym profilu zapobiegającym ześlizgiwaniu się ścisku.
Ścisk śrubowy ma ramiona wykonane z wysokiej jakości stali, ze wzmocnieniami umożliwiającymi mocne i stabilne mocowanie pozwalające osiągnąć dużą siłę ścisku.
Ściski Irimo to jedne z najlepszych i najtrwalszych narzędzi na rynku, sprawdź je w pracy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.ścisk stolarski śrubowy stalowy 300x120mm typu "T" IRIMO 256131
- ścisk stolarski 256131 ma ramiona wykonane z wysokiej jakości stali ze wzmocnieniami umożliwiającymi mocne i stabilne mocowanie pozwalające osiągnąć dużą siłę ścisku;
- rękojeść obrotowa w kształcie litery "T";
- szyna prowadząca wykonana jest z wysokogatunkowej stali;
- specjalny profil ramienia z ząbkowaną krawędzią zapobiega ześlizgiwaniu się ścisku śrubowego.
PARAMETRY ŚCISKU ŚRUBOWEGO IRIMO 256131:
- zakres roboczy (rozwarcie maksymalne): 300mm,
- wysięg: 120mm,
- waga: 2000 g,
- profil szyny o wymiarach: 35 x 8 mm.
| waga kg: | 2,0 kg |
| zakres roboczy: | 300 mm |
| wysięg: | 120 mm |
| EAN: | 8414909125214 |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 2.08 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
