ścisk śrubowy stalowy 200x90mm "T" IRIMO [256011]
-
Producent:
-
Kod producenta:256011
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1165 pkt. |
Profesjonalny, śrubowy ścisk 200x90mm stolarski Irimo 256011 typu "T", z ramionami o specjalnym profilu zapobiegającym ześlizgiwaniu się ścisku.
Ścisk śrubowy ma ramiona wykonane z wysokiej jakości stali, ze wzmocnieniami umożliwiającymi mocne i stabilne mocowanie pozwalające osiągnąć dużą siłę ścisku.
Ściski Irimo to jedne z najlepszych i najtrwalszych narzędzi na rynku, sprawdź je w pracy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.ścisk stolarski śrubowy stalowy 200x90mm typu "T" IRIMO 256011
- ścisk stolarski 256011 ma ramiona wykonane z wysokiej jakości stali ze wzmocnieniami umożliwiającymi mocne i stabilne mocowanie pozwalające osiągnąć dużą siłę ścisku;
- rękojeść obrotowa w kształcie litery "T";
- szyna prowadząca wykonana jest z wysokogatunkowej stali;
- specjalny profil ramienia z ząbkowaną krawędzią zapobiega ześlizgiwaniu się ścisku śrubowego.
PARAMETRY ŚCISKU ŚRUBOWEGO IRIMO 256011:
- zakres roboczy (rozwarcie maksymalne): 200mm,
- wysięg: 90mm,
- waga: 1200 g,
- profil szyny o wymiarach: 30 x 8 mm.
| waga kg: | 1,2 kg |
| zakres roboczy: | 200 mm |
| wysięg: | 90 mm |
| EAN: | 8414909125139 |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 1,256 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
