ścisk ślusarski śrubowy regulowany wzmocniony 1000x120mm, 340-1250mm BESSEY [SLV100M]
-
Producent:
-
Kod producenta:SLV100M
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3 tygodnie |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 5625 pkt. |
Profesjonalny śrubowy ścisk ślusarski Bessey typ SLV100M do mocowania elementów o dużej szerokości, ze wzmocnieniami zapewniającymi stabilne mocowanie z siłą do 6500N.
Ścisk posiada specjalną, wymienną stopkę dociskową, odporną na działanie wysokich temperatur, wychylaną w zakresie do 35o.
Szyna posiada na obu końcach zabezpieczenie, które można zdemontować bez użycia narzędzia, dzięki temu można sprawnie przełożyć lub wymienić ruchome ramię i zmienić funkcję z mocowania na rozpieranie. Ścisk można łatwo wyśrodkować na mocowanym przedmiocie i zapobiec jego przechyleniu.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.ścisk ślusarski śrubowy regulowany wzmocniony 1000x120mm BESSEY SLV100M
- kompletny ścisk ślusarski śrubowy stalowy, do mocowania elementów o dużej szerokości, ze wzmocnieniami zapewniającymi stabilne mocowanie z siłą mocowania do 6500N
- wyśrodkowanie na mocowanym przedmiocie zapobiega niepożądanemu wychyleniu
- ścisk można przełożyć przez otwór w mocowanym przedmiocie
- ścisk posiada specjalną, wymienną stopkę dociskową, odporną na działanie wysokich temperatur, wychylaną w zakresie do 35o
- wrzeciono ulepszone cieplnie jest szczególnie stabilne i odporne na zużycie
- stabilna szyna prowadząca wykonana z wysokogatunkowej stali o specjalnym kształcie/profilu z dodatkowymi nacięciami, które zapobiegają ześlizgiwaniu się ścisku śrubowego
- szyna posiada na obu końcach zabezpieczenie, które można zdemontować bez użycia narzędzia, dzięki temu można sprawnie przełożyć lub wymienić ruchome ramię i zmienić funkcję z mocowania na rozpieranie
- ramię ruchome z kutej stali ulepszanej cieplnie zapewnia najwyższe bezpieczeństwo dzięki przenoszeniu sił po linii prostej i maksymalnej wytrzymałości na obciążenia
- w zależności od potrzeb do szyny 27x13mm, zamiast pokrętła, można zastosować inny wariant ramienia ruchomego (z rękojeścią drewnianą lub dźwignią - dostępne na zamówienie)
Parametry ścisku ślusarskiego śrubowego BESSEY SLV100M
- siła mocowania do 6500 N
- zakres roboczy (rozwarcie maksymalne ścisku) "a": 1000mm
- zakres rozpierania "e": 340-1250mm
- wysięg "b": 120mm
- szyna "x": 27x13mm
- waga: 4,78kg
| waga kg: | 4,78 kg |
| zakres roboczy: | 1000 mm |
| wysięg: | 120 mm |
| siła zacisku: | 6500 N |
| zakres rozpierania: | 340-1250 mm |
| EAN: | 4008158036366 |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 4.71 kg |
| Informacje o bezpieczeństwie: | Narzędzia do mocowanie nie nadają się do podnoszenia, przeciągania lub transportowania. Dozwolone jest tylko mocowanie ręczne bez dodatkowych środków pomocniczych. Nieprawidłowe użycie może spowodować szkody osobowe lub rzeczowe. Nigdy nie modyfikować i nie ingerować w narzędzia do mocowania, stosować tylko w stanie oryginalnym. W razie konieczności stosować wyłącznie oryginalne części zamienne. |
| producent: |
Nazwa firmy: BESSEY TOOL GmbH & CO.KG ul. Postfach 1154 74301 Bietigheim-Bissingen, Germany e-mail: info@bessey.de |
