ścisk ślusarski śrubowy 250mm x 120mm, Irimo [258-250-2]
-
Producent:
-
Kod producenta:258-250-2
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1406 pkt. |
Profesjonalny śrubowy ścisk IRIMO typ 258-250-2, przeznaczony do pewnego mocowania elementów.
Maksymalna rozwartość ścisku 250mm, głębokość 120mm. Szczególnie polecamy go do różnego typu prac ślusarskich.
Duży drewniany uchwyt na śrubie daje możliwość mocnego dokręcenia detalu.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
ścisk ślusarski śrubowy 250mm x 120mm, Irimo 258-250-2
- ścisk ślusarski typu F firmy Irimo ma oba ramiona kute i ocynkowane,
- śruba rozpierająca ruchome ramię wyposażona w gwint trapezowy,
- profil szyny zapewnia równomierne wytwarzanie siły mocowania również w przypadku mocowania elementów położonych daleko od krawędzi
- duża, drewniana rękojeść zapewnia dobry chwyt i zabezpiecza rękę przed ześlizgiwaniem się ręki co gwarantuje bezpieczeństwo pracy
- korpus wykonany z wysokiej jakości stali
Parametry ścisku śrubowego Irimo 258-250-2
- zakres roboczy (rozwarcie maksymalne): 250 mm,
- wysięg: 120 mm,
- waga: 1500 g,
- profil szyny ma wymiary: 22 x 10,6 mm.
| waga kg: | 1,5 kg |
| zakres roboczy: | 250 mm |
| wysięg: | 120 mm |
| EAN: | 8414909242492 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 1.264 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
