ścisk ślusarski dźwigniowy szybkomocujący stalowy 200x80mm KliKlamp Bessey [KLI20]
-
Producent:
-
Kod producenta:KLI20
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3 tygodnie |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1237 pkt. |
Wysokiej jakości stalowy, szybkomocujący dźwigniowy ścisk ślusarski BESSEY KLI20, pozwala na bardzo szybkie, stopniowe, odporne na wibracje mocowanie elementów z siłą do 1200N przy niewielkim nakładzie siły fizycznej.
Ścisk dźwigniowy ślusarski Bessey dzięki temu, że ramię stałe oraz ruchome zostały wykonane z magnezu jest lekki, a przy tym mocny. Nadaje się do metalu i drewna, doskonale przytrzymuje nawet okrągłe, ostre lub wielokątne elementy, co sprawia, że znajduje on wszechstronne zastosowanie.
Ścisk ślusarski dźwigniowy szybkomocujący 200x80mm Bessey [KLI20]:
- ścisk ślusarski posiada wielostopniowy mechanizm zatrzaskowy pozwalający na stopniowe, szybkie i odporne na wibracje mocowanie z siłą do 1200N,
- zastosowanie mechanizmu dźwigniowego pozwala na wytworzenie w krótkim czasie wysokiej siły mocowania przy niewielkim nakładzie siły fizycznej,
- lekkie i wytrzymałe ramię stałe i stopa dociskowa wykonane z lekkiego magnezu zabezpieczono powierzchniowo,
- ramię stałe z pryzmą krzyżową pewnie przytrzymuje nawet okrągłe, ostre lub wielokątne elementy, pozwalając na wszechstronne zastosowanie ścisku,
- ergonomiczna dźwignia mocująca wykonana ze wzmocnionego włóknem szklanym poliamidu jest odporna na uderzenia i doskonale dopasowana do kształtu dłoni.
Parametry ścisku ślusarskiego Bessey [KLI20]:
- zakres roboczy (rozwarcie maksymalne): 200 mm,
- rozstaw: 80 mm,
- profil szyny o wymiarach: 20 x 5 mm,
- waga: 320 g
| zakres roboczy: | 200 mm |
| wysięg: | 80 mm |
| siła zacisku: | 1200 N |
| EAN: | 4008158027241 |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.315 kg |
| Informacje o bezpieczeństwie: | Narzędzia do mocowanie nie nadają się do podnoszenia, przeciągania lub transportowania. Dozwolone jest tylko mocowanie ręczne bez dodatkowych środków pomocniczych. Nieprawidłowe użycie może spowodować szkody osobowe lub rzeczowe. Nigdy nie modyfikować i nie ingerować w narzędzia do mocowania, stosować tylko w stanie oryginalnym. W razie konieczności stosować wyłącznie oryginalne części zamienne. |
| producent: |
Nazwa firmy: BESSEY TOOL GmbH & CO.KG ul. Postfach 1154 74301 Bietigheim-Bissingen, Germany e-mail: info@bessey.de |
