ścisk ślusarski dźwigniowy 600mm x 140mm, Irimo [257-600-2]
-
Producent:
-
Kod producenta:257-600-2
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3876 pkt. |
Profesjonalny dźwigniowy ścisk IRIMO typ 257-600-2, przeznaczony do mocowania elementów szybko i z dużą siłą. Maksymalna rozwartość ścisku 600m, głębokość 140mm. Szczególnie polecamy go do różnego typu prac ślusarskich.
Mimośrodowy mechanizmem zatrzaskowy zapewnia mocowanie elementów z siłą do 5100N.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
ścisk ślusarski dźwigniowy 600mm x 140mm, Irimo 257-600-2
- ścisk ślusarski 257-600-2 Irimo posiada grzechotkowy mechanizm zatrzaskowy pozwalający na stopniowe, szybkie i odporne na wibracje mocowanie
- profil szyny zapewnia równomierne wytwarzanie siły mocowania również w przypadku mocowania elementów położonych daleko od krawędzi
- rękojeść systemu zatrzaskiwania i zwalniania w ścisku 257-600-2 zabezpieczona jest przed ześlizgiwaniem się ręki co gwarantuje bezpieczeństwo pracy
- korpus wykonany z wysokiej jakości aluminium
Parametry ścisku dźwigniowego Irimo 257-600-2
- zakres roboczy (rozwarcie maksymalne): 600mm;
- wysięg 140mm;
- waga: 3286g;
- profil szyny o wymiarach 25 x 12mm.
| zakres roboczy: | 600 mm |
| wysięg: | 140 mm |
| siła zacisku: | 5100 N |
| EAN: | 8414909237979 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 2.990 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
