ścisk ciesielski stalowy ze szpicem do wbijania 800x140mm Bessey [SPZ80K]
-
Producent:
-
Kod producenta:SPZ80K
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3 tygodnie |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 7365 pkt. |
Profesjonalny, o dużej sile mocowania, stalowy ścisk ciesielski firmy BESSEY model SPZ80K ze szpicem do wbijania w drewno, zbierakiem 17mm, zakresem roboczym 80cm i wysięgiem 14cm.
W tym modelu ruchoma stopka dociskowa jest wychylna do 35o, umożliwia to mocowanie elementów pod kątem.
Dzięki przesuwanemu ramieniu ruchomemu staje się ekstremalnie szybkim "dźwigiem belkowym". Po prostu wbijasz szpic, dosuwasz zacisk, silnie zakleszczasz i gotowe!
Ścisk służy do montażu dużych elementów drewnianych jak krokwie czy belki. Siła mocowania do 12000N.
Świetne narzędzie do szerokiej palety prac ciesielskich, przy montażu krokwi i innych konstrukcji z drewna.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.ścisk ciesielski stalowy ze szpicem do wbijania 800x140mm Bessey SPZ80K
- wbijany szpic - po wbiciu szpicu w krokiew ścisk jest szybko dosuwany, umożliwiając od razu pewne mocowanie
- szeroka powierzchnia do pobijania ułatwia głębsze wbicie szpica
- ruchoma stopka dociskowa, odporna na działanie wysokich temperatur z wkładem ze stali spiekanej, z możliwością wychylenia w zakresie do 35o, umożliwia mocowanie elementów pod kątem
- stabilny zbierak 17mm na końcu wrzeciona umożliwia wspomagane kluczem dokręcanie i kontrolę siły dokręcania
- siła mocowania do 12000N
- ścisk przeznaczony jest do prac ciesielskich np. do montażu krokwi dachowych i konstrukcji z drewna
Parametry ścisku ciesielskiego BESSEY SPZ80K
- zakres roboczy (rozwarcie maksymalne): 800mm;
- wysięg 140mm;
- waga: 5000g
- profil szyny o wymiarach 30 x 15mm
| zakres roboczy: | 800 mm |
| wysięg: | 140 mm |
| siła zacisku: | 12000 N |
| EAN: | 4008158027425 |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 5 kg |
| Informacje o bezpieczeństwie: | Narzędzia do mocowanie nie nadają się do podnoszenia, przeciągania lub transportowania. Dozwolone jest tylko mocowanie ręczne bez dodatkowych środków pomocniczych. Nieprawidłowe użycie może spowodować szkody osobowe lub rzeczowe. Nigdy nie modyfikować i nie ingerować w narzędzia do mocowania, stosować tylko w stanie oryginalnym. W razie konieczności stosować wyłącznie oryginalne części zamienne. |
| producent: |
Nazwa firmy: BESSEY TOOL GmbH & CO.KG ul. Postfach 1154 74301 Bietigheim-Bissingen, Germany e-mail: info@bessey.de |
