ścisk ciesielski stalowy ze szpicem do wbijania 600x120mm Bessey [SPZ60K]
-
Producent:
-
Kod producenta:SPZ60K
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3 tygodnie |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 4902 pkt. |
Profesjonalny, o dużej sile mocowania, stalowy ścisk ciesielski firmy BESSEY model SPZ60K ze szpicem do wbijania w drewno, o zakresie roboczym 60cm i wysięgu 12cm.
Dzięki przesuwanemu ramieniu ruchomemu staje się ekstremalnie szybkim "dźwigiem belkowym". Po prostu wbijasz szpic, dosuwasz zacisk, silnie zakleszczasz i gotowe!
Ścisk służy do montażu dużych elementów drewnianych jak krokwie czy belki. Siła mocowania do 12000N.
Świetne narzędzie do szerokiej palety prac ciesielskich, przy montażu krokwi i innych konstrukcji z drewna.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.ścisk ciesielski stalowy ze szpicem do wbijania 600x120mm Bessey SPZ60K
- wbijany szpic - po wbiciu szpicu w krokiew ścisk jest szybko dosuwany, umożliwiając od razu pewne mocowanie
- szeroka powierzchnia do pobijania ułatwia głębsze wbicie szpica
- siła mocowania do 12000N
- ścisk przeznaczony jest do prac ciesielskich np. do montażu krokwi dachowych i konstrukcji z drewna
Parametry ścisku ciesielskiego BESSEY SPZ60K
- zakres roboczy (rozwarcie maksymalne): 600mm;
- wysięg 120mm;
- waga: 2900g
- profil szyny o wymiarach 27 x 13mm
| zakres roboczy: | 600 mm |
| wysięg: | 120 mm |
| siła zacisku: | 12000 N |
| EAN: | 4008158026930 |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 2.9 kg |
| Informacje o bezpieczeństwie: | Narzędzia do mocowanie nie nadają się do podnoszenia, przeciągania lub transportowania. Dozwolone jest tylko mocowanie ręczne bez dodatkowych środków pomocniczych. Nieprawidłowe użycie może spowodować szkody osobowe lub rzeczowe. Nigdy nie modyfikować i nie ingerować w narzędzia do mocowania, stosować tylko w stanie oryginalnym. W razie konieczności stosować wyłącznie oryginalne części zamienne. |
| producent: |
Nazwa firmy: BESSEY TOOL GmbH & CO.KG ul. Postfach 1154 74301 Bietigheim-Bissingen, Germany e-mail: info@bessey.de |
