ściągacz izolacji ErgoStrip PV, przekroje 0,2-4,0mm², Knipex [16 95 03 SB]
-
Producent:
-
Kod producenta:16 95 03 SB
Stan magazynowy: 2
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2107 pkt. |
Ściągacz izolacji ErgoStrip PV KNIPEX 16 95 03 SB, do szybkiego i precyzyjnego usuwania izolacji ze wszystkich ogólnie stosowanych przewodów okrągłych, teleinformatycznych i kabli koncentrycznych.
Przeznaczony jest do ściągania izolacji z przewodów o przekroju 0,2 / 0,3 / 0,8 / 1,5 / 2,5 / 4 mm².
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Ściągacz izolacji z przewodów instalacji fotowoltaicznej, ErgoStrip PV, KNIPEX [16 95 03 SB]:
- przeznaczony do szybkiego i precyzyjnego usuwania izolacji ze wszystkich ogólnie stosowanych przewodów okrągłych (np. NYM 3 x 1,5 mm² do 5 x 2,5 mm²), teleinformatycznych (np. Twisted-Pair) i kabli koncentrycznych,
- może być stosowany do usuwania izolacji z przewodów o przekroju 0,2 / 0,3 / 0,8 / 1,5 / 2,5 / 4 mm²,
- innowacyjna, ergonomiczna konstrukcja rękojeści pistoletowej umożliwia łatwe cięcie, ściąganie izolacji oraz cięcie wzdłużne,
- stożkowe końcówki obcinaka zapewniają lepszy dostęp w wąskich przestrzeniach,
- ściągacz ma dwuczęściowy korpus ze sprężyną rozwierającą oraz blokadą otwarcia,
- mechanizm otwierający ułatwia umieszczanie przewodów koncentrycznych i teleinformatycznych w narzędziu,
- wielokomponentowa konstrukcja narzędzia z miękką strefą z tworzywa sztucznego umożliwiają wygodną obsługę i pewny chwyt.
PARAMETRY TECHNICZNE NARZĘDZIA DO ŚCIĄGANIA IZOLACJI KNIPEX [16 95 03 SB]:
- zakres średnic obrabianych przewodów: 0,2 / 0,3 / 0,8 / 1,5 / 2,5 / 4 mm²,
- wymiary (D x S x W): 135 x 85 x 38 mm,
- waga: 65 g
| długość całkowita: | 135 mm |
| max średnica cięcia: | 4 mm |
| EAN: | 4003773092605 |
| zakres pracy: | 0,2-4,0 mm² |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.095 kg |
| długość opakowania: | 36.6 cm |
| szerokość opakowania: | 16.40 cm |
| wysokość opakowania: | 9 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
