saszetki na narzędzia 31x1x20,5 cm Bahco [4750FB7-02] 3 szt.
-
Producent:
-
Kod producenta:4750FB7-02
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1719 pkt. |
Trzy saszetki na narzędzia Bahco [4750FB7-02] zapinane na zamek, przeznaczone do przechowywania małych narzędzi lub luźnych części czy akcesoriów. Mimo niewielkich rozmiarów każda saszetka posiada dodatkową przegródkę z metalowym suwakiem ułatwiającą przechowywanie i segregację drobnych elementów.
Zestaw składa się z 3 saszetek w kolorze pomarańczowym, szarym oraz czarnym.
Saszetki z zamkiem na narzędzia Bahco [4750FB7-02]:
- zestaw 3 saszetek zamykanych na suwak do przechowywania małych narzędzi lub luźnych części czy akcesoriów,
- każda saszetka posiada dodatkową przegródkę z metalowym suwakiem ułatwiającą przechowywanie i segregację drobnych części,
- dzięki bocznemu uchwytowi saszetki łatwo przenosić,
- saszetki zostały wykonane z poliestru 1680D,
- zestaw zawiera pomarańczowy, szary i czarny woreczek.
Dane techniczne saszetek na narzędzia Bahco [4750FB7-02]:
- wymiary 1 saszetki: 310 x10 x205 mm,
- wysokość kieszeni wewnętrznej: 145 mm,
- kolory saszetek w zestawie: pomarańczowy, szary, czarny,
- waga: 0,16 kg.
| długość całkowita: | 310 mm |
| EAN: | 7314150465675 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| szerokość: | 10 mm |
| wysokość: | 205 mm |
| masa z opakowaniem: | 0.521 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
