samopoziomujący laser krzyżowy z wiązką zieloną, 30m, DeWALT [DCE088D1G18-QW]
Producent:
Kod producenta:DCE088D1G18-QW
Stan magazynowy: 4
| Dostępność: |
dostępny
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 14900 pkt. |
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
profesjonalny, ZIELONY laser krzyżowy DCE088D1G18 DeWalt:
- wiązka zielona jest 4 razy jaśniejsza niż czerwona,
- laser DW088D1G18 zastąpił laser krzyżowy DCE088D1G wyposażony jest inne mocowanie i możliwość korzystania z 2 systemów akumulatorów: 12V i 18V,
- używany również podczas prac wykończeniowych, podczas kładzenia płytek ceramicznych,
- znakomity do wyznaczania przebiegu instalacji elektrycznych czy wodno-kanalizacyjnych.
- wyświetlane linie: poziome, pionowe i krzyż (obie linie razem),
- zakres widoczności wewnątrz: 30 m,
- laser posiada samopoziomowanie do 4° z automatycznym wskaźnikiem utraty poziomu,
- wytrzymała, gumowa obudowa o klasie szczelności IP 54 oraz gruba szyba chronią laser,
parametry lasera krzyżowego DCE088D1G18:
- zasięg widoczności w pomieszczeniu: 30 m,
- zasięg widoczności z detektorem w pomieszczeniu: do 50 m,
- klasa lasera: 2, <1mW,
- kolor wiązki: zielony
- dokładność: ± 3 mm/ 10m,
- liczba wiązek: 2
- zakres samopoziomowania: ± 4° ,
- zasilanie: akumulatory Li-Ion 12V i 18V,
- mocowanie do statywu: gwint 1/4'' i gwint 5/8"
- masa: 0,55 kg.
w skład zestawu DCE088D1G18 wchodzi:
- laser krzyżowy o wiązce zielonej DCE088G18,
- zaczep montażowy na ścianę,
- 1 x akumulator 18V Li-Ion 2,0Ah DCB182,
- 1 x ładowarka uniwersalną,
- zielona tarcza celownicza,
- walizka,
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: |
| liczba akumulatorów: | 1 szt |
| pojemność akumulatora: | 2.0 Ah |
| na wyposażeniu: | laser krzyżowy o wiązce zielonej DCE088, zaczep montażowy na ścianę, 1 x akumulator 18V Li-Ion 2,0Ah DCB182, 1 x ładowarka uniwersalną, zielona tarcza celownicza, walizka, |
| dokładność pomiaru: | ± 3mm/10m |