samopoziomujący laser krzyżowy z wiązką czerwoną do 12m, CUBIX, Stanley [STHT77498-1]
-
Producent:
-
Kod producenta:STHT77498-1
Stan magazynowy: 4
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2334 pkt. |
Samopoziomujący laser krzyżowy CUBIX™ z wiązką czerwoną Stanley STHT77498-1, dostarczany z 2 bateriami AA i uchwytem ściennym, pakowany w etui.
Niezawodne narzędzie do szybkiego i dokładnego wyznaczania poziomu i pionu podczas różnego typu prac.
Laser wyświetlający 2 wiązki, o zasięgu widoczności we wnętrzach do 12 metrów.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Samopoziomujący laser krzyżowy z wiązką czerwoną, CUBIX, Stanley [STHT77498-1]:
- samopoziomujący laser w zakresie 4° z wiązką zieloną o długości 630-680 nm,
- laser pozwala rzucać 2 wiązki - pionową lub poziomą (jedną z nich lub obie jednocześnie w zależności od ustawienia),
- wyposażony w uchwyt Quick-Link z regulowanym ściskiem śrubowym,
- posiada wahadło blokujące do bezpiecznego transportu,
- obudowa o klasie szczelności IP50 (pyłoszczelność, brak odporności na wodę),
- posiada możliwość montażu na statywie z gwintem1/4",
- znakomicie sprawdzi się przy:
- pracach wykończeniowych,
- wyznaczaniu przebiegu instalacji elektrycznych czy wodno-kanalizacyjny,
- wyznaczaniu linii budowy ścian, wysokości ścian czy montażu sufitów podwieszanych,
- montażu półek czy szafek kuchennych, - laser dostarczany jest z 2 bateriami AA i uchwytem ściennym, pakowany w etui.
PARAMETRY TECHNICZNE LASERA KRZYŻOWEGO CZERWONEGO CUBIX STANLEY [STHT77498-1]:
- zasięg widoczności w pomieszczeniu: 12 m,
- długość fali lasera: 630 – 680 nm,
- klasa lasera: 2, ≤1,5 mW,
- kolor wiązki: czerwony,
- dokładność: ± 6 mm/ 10m,
- liczba wiązek: 2,
- zakres samopoziomowania: ± 4° ,
- zasilanie: 2 x bateria AA,
- czas pracy: ok. 20 godzin,
- mocowanie do statywu: 1/4",
- mocowanie: Quick-Line z regulowanym ściskiem śrubowym,
- wymiary (D x S x W): 240 x 175 x 150 mm,
- waga: 0,578 kg
WYPOSAŻENIE LASERA KRZYŻOWEGO STANLEY [STHT77498-1]:
- 2 baterie alkaliczne typu AA,
- uchwyt ścienny,
- futerał transportowy,
- instrukcja obsługi
Instrukcja obsługi: https://www.stanleyworks.pl/GLOBALBOM/XJ/STHT77498-1/1/Instruction_Manual/EN/STHT77498-1_STHT77499-1_EU_T1.pdf
| typ akumulatorów: | bateria |
| waga z akumulatorem: | 0,578 kg |
| na wyposażeniu: | 2 baterie alkaliczne typu AA, uchwyt ścienny, futerał transportowy, instrukcja obsługi |
| wymiary: | 240 x 175 x 150 mm |
| dokładność pomiaru: | ± 6mm/10m |
| klasa ochrony: | 50 IP |
| gwint przyłączenia do statywu: | 1/4'' |
| klasa lasera: | 2 |
| kolor lasera: | czerwony |
| liczba wiązek lasera: | poziom + pion |
| zakres samopoziomowania: | 4 stopnie |
| typ baterii : | AA 1,5V |
| ilość baterii: | 2 szt |
| długość fali lasera: | 630–680 nm |
| zakres pracy lasera: | 12 m |
| opakowanie: | futerał |
| EAN: | 3253561774980 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.585 kg |
| długość opakowania: | 24 cm |
| szerokość opakowania: | 17.5 cm |
| wysokość opakowania: | 14.5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
