samocentrujące, wydłużone wiertło do metalu HSS 9,5-250/175mm, Alpen [0010100950100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0010100950100
Stan magazynowy: 4
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1498 pkt. |
Przemysłowej jakości wydłużone wiertło HSS do metalu firmy Alpen [101009501] o średnicy 9,5mm, długości całkowitej 250mm i długości części roboczej 175mm.
Wiertło przeznaczone jest do bardzo dokładnego, precyzyjnego wiercenia w stali stopowej, stali węglowej, żeliwie, stopach miedzi i materiałach podobnych.
Wiertło posiada specjalnie ostrzony wierzchołek (tzw. split point) dzięki czemu można nim precyzyjnie wiercić bez punktowania na każdej powierzchni, również obłej (rury, pełne wałki). Dostarczane jest w praktycznym pudełku z tworzywa.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.wiertło do metalu HSS samocentrujące 9,5mm firmy Alpen [101009501]:
- wydłużone wiertło kręte szlifowane precyzyjnie, o jakości przemysłowej,
- do precyzyjnego wiercenia w stalach niestopowych i stopowych, żeliwie szarym, żeliwie ciągliwym, stopach miedzi, mosiądzu wysokoniklowym, graficie, żelazie spiekanym,
- przy wierceniu głębokich otworów należy zwracać uwagę na właściwy dobór prędkości wiercenia, posuw jak również na odprowadzanie wiórów i chłodzenie,
- wiertło wykonane zgodnie z normą DIN 1869,
- posiada specjalnie ostrzony wierzchołek tzw. split point dzięki któremu można precyzyjnie wiercić bez punktowania na każdej powierzchni, również obłej (rury, pełne wałki)
- wydłużone wiertło szlifowane HSS posiada specjalnie ostrzony wierzchołek pod katem 118 stopni,
- dzięki oksydowanemu pokryciu spirali rowkowej wióry usuwane są szybko podczas wiercenia.
parametry wydłużonego wiertła do metalu HSS 9,5mm [101009501]
- średnica: 9,5mm,
- kąt wierzchołkowy: 118o,
- długość całkowita: 250mm,
- długość robocza: 175mm,
- opakowanie: pudełko plastikowe
| typ mocowania : | walcowe / cylindryczne |
| średnica wiertła: | 9,5 mm |
| długość całkowita wiertła: | 250 mm |
| długość części roboczej: | 175 mm |
| opakowanie: | plastikowa tuba |
| EAN: | 9002740102038 |
| kraj produkcji: | Austria |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.116 kg |
| długość opakowania: | 1.50 cm |
| szerokość opakowania: | 1.50 cm |
| wysokość opakowania: | 25.20 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
