samocentrujące wiertło do metalu HSS 3,2-106/69mm, Alpen [0050100320100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0050100320100
Stan magazynowy: 33
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 128 pkt. |
Przemysłowej jakości wydłużone wiertło HSS do metalu firmy Alpen [501003201] o średnicy 3,2mm, długości całkowitej 106mm i długości części roboczej 69mm.
Wiertło przeznaczone jest do bardzo dokładnego, precyzyjnego wiercenia w stali stopowej, stali węglowej, żeliwie, stopach miedzi i materiałach podobnych.
Wiertło posiada specjalnie ostrzony wierzchołek (tzw. split point) dzięki czemu można nim precyzyjnie wiercić bez punktowania na każdej powierzchni, również obłej (rury, pełne wałki). Przy zakupie 10 szt. dostarczane jest w praktycznym pudełku z tworzywa.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.wiertło do metalu HSS samocentrujące 3,2mm firmy Alpen [501003201]:
- wydłużone wiertło kręte szlifowane precyzyjnie, o jakości przemysłowej,
- do precyzyjnego wiercenia w stalach niestopowych i stopowych, żeliwie szarym, żeliwie ciągliwym, stopach miedzi, mosiądzu wysokoniklowym, graficie, żelazie spiekanym,
- przy wierceniu głębokich otworów należy zwracać uwagę na właściwy dobór prędkości wiercenia, posuw jak również na odprowadzanie wiórów i chłodzenie,
- wiertło wykonane zgodnie z normą DIN 340,
- posiada specjalnie ostrzony wierzchołek tzw. split point dzięki któremu można precyzyjnie wiercić bez punktowania na każdej powierzchni, również obłej (rury, pełne wałki)
- wydłużone wiertło szlifowane HSS posiada specjalnie ostrzony wierzchołek pod katem 118 stopni,
- dzięki oksydowanemu pokryciu spirali rowkowej wióry usuwane są szybko podczas wiercenia.
parametry wydłużonego wiertła do metalu HSS 3,2mm [501003201]:
- średnica: 3,2mm,
- kąt wierzchołkowy: 118o,
- długość całkowita: 106mm,
- długość robocza: 69mm,
- opakowanie: brak
| typ mocowania : | walcowe / cylindryczne |
| średnica wiertła: | 3,2 mm |
| długość całkowita wiertła: | 106 mm |
| długość części roboczej: | 69 mm |
| opakowanie: | bez opakowania |
| EAN: | 9002740122999 |
| kraj produkcji: | Austria |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.052 kg |
| długość opakowania: | 1.50 cm |
| szerokość opakowania: | 1.50 cm |
| wysokość opakowania: | 10.80 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
