samocentrujące, wydłużone wiertło do metalu HSS 2,0-125/85mm, Alpen [0010100200100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0010100200100
Stan magazynowy: 3
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 345 pkt. |
Przemysłowej jakości wydłużone wiertło HSS do metalu firmy Alpen [101002001] o średnicy 2,0mm, długości całkowitej 125mm i długości części roboczej 85mm.
Wiertło przeznaczone jest do bardzo dokładnego, precyzyjnego wiercenia w stali stopowej, stali węglowej, żeliwie, stopach miedzi i materiałach podobnych.
Wiertło posiada specjalnie ostrzony wierzchołek (tzw. split point) dzięki czemu można nim precyzyjnie wiercić bez punktowania na każdej powierzchni, również obłej (rury, pełne wałki). Dostarczane jest w praktycznym pudełku z tworzywa.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.wiertło do metalu HSS samocentrujące 2,0mm firmy Alpen [101002001]:
- wydłużone wiertło kręte szlifowane precyzyjnie, o jakości przemysłowej,
- do precyzyjnego wiercenia w stalach niestopowych i stopowych, żeliwie szarym, żeliwie ciągliwym, stopach miedzi, mosiądzu wysokoniklowym, graficie, żelazie spiekanym,
- przy wierceniu głębokich otworów należy zwracać uwagę na właściwy dobór prędkości wiercenia, posuw jak również na odprowadzanie wiórów i chłodzenie,
- wiertło wykonane zgodnie z normą DIN 1869,
- posiada specjalnie ostrzony wierzchołek tzw. split point dzięki któremu można precyzyjnie wiercić bez punktowania na każdej powierzchni, również obłej (rury, pełne wałki)
- wydłużone wiertło szlifowane HSS posiada specjalnie ostrzony wierzchołek pod katem 118 stopni,
- dzięki oksydowanemu pokryciu spirali rowkowej wióry usuwane są szybko podczas wiercenia.
parametry wydłużonego wiertła do metalu HSS 2,0mm [101002001]
- średnica: 2,0mm,
- kąt wierzchołkowy: 118o,
- długość całkowita: 125mm,
- długość robocza: 85mm,
- opakowanie: pudełko plastikowe
| typ mocowania : | walcowe / cylindryczne |
| średnica wiertła: | 2 mm |
| długość całkowita wiertła: | 125 mm |
| długość części roboczej: | 85 mm |
| opakowanie: | plastikowa tuba |
| EAN: | 9002740101673 |
| kraj produkcji: | Austria |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.011 kg |
| długość opakowania: | 1.27 cm |
| szerokość opakowania: | 1.27 cm |
| wysokość opakowania: | 12.63 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
