samocentrujące wiertło do metalu szlifowane HSS 10,2mm, ALPEN [0060101020100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0060101020100
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 377 pkt. |
Przemysłowej jakości wiertło szlifowane HSS do metalu firmy Alpen [601010201] o średnicy 10,2mm, długości całkowitej 133mm i długości części roboczej 87mm.
Przeznaczone do bardzo dokładnego, precyzyjnego wiercenia w stali stopowej, stali węglowej, żeliwie, stopach miedzi i materiałach podobnych.
Wiertło posiada specjalnie specjalnie ostrzony wierzchołek (tzw. split point) dzięki czemu można nim precyzyjnie wiercić bez punktowania na każdej powierzchni, również obłej (rury, pełne wałki). Przy zakupie 10szt. dostarczane w praktycznych pudełkach z tworzywa.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.szlifowane wiertło do metalu HSS 10,2mm firmy Alpen [601010201]:
- wiertło szlifowane służy do wiercenia w różnego typu stalach w tym stalach stopowych,
- znakomicie radzi sobie w zwykłej stali węglowej, żeliwie, stopach miedzi i podobnych materiałach,
- wiertło wykonane zgodnie z normą DIN 338,
- posiada specjalnie ostrzony wierzchołek (split point) dzięki czemu można nim precyzyjnie wiercić bez punktowania na każdej powierzchni, również obłej (rury, pełne wałki)
- wiertło szlifowane HSS posiada specjalnie ostrzony wierzchołek pod katem 118 stopni,
- dzięki oksydowanemu pokryciu spirali rowkowej wióry usuwane są szybko podczas wiercenia.
parametry wiertła szlifowanego do metalu HSS 10,2mm [601010201]:
- średnica: 10,2mm,
- kąt wierzchołkowy: 118o,
- długość całkowita: 133mm,
- długość robocza: 87mm,
| typ mocowania : | walcowe / cylindryczne |
| średnica wiertła: | 10,2 mm |
| długość całkowita wiertła: | 133 mm |
| długość części roboczej: | 87 mm |
| opakowanie: | bez opakowania |
| EAN: | 9002740135548 |
| kraj produkcji: | Austria |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.318 kg |
| długość opakowania: | 3.53 cm |
| szerokość opakowania: | 3.53 cm |
| wysokość opakowania: | 13.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
