rozdrabniarka do gałęzi 2800W, 45L, Black+Decker [BEGAS5800-QS]
-
Producent:
-
Kod producenta:BEGAS5800-QS
999,00zł brutto
812,20zł netto
1191,87zł
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 9990 pkt. |
Rozdrabniarka do gałęzi Black+Decker BEGAS5800-QS, o nowoczesnej konstrukcji, z mocnym silnikiem 2800W. Wygodna i łatwa w obsłudze.
Posiada wydajny systemem rozdrabniania gałęzi za pomocą freza palcowego. Duże koła pozwalają na wygodne przewożenie urządzenia w dowolne miejsce nawet po nierównym terenie.
Rozdrabniarka BEGAS5800 pozwala na rozdrabnianie gałęzi o średnicy do 45mm. Posiada duży, przezroczysty pojemnik o pojemności 45 litrów na powstałe ścinki, który można łatwo zdemontować i opróżnić.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Elektryczna rozdrabniarka do gałęzi 2800W, Black+Decker [BEGAS5800-QS]:
- wyposażona w silnik o mocy 2800 W,
- przeznaczona jest do rozdrabniania gałęzi, czy ścinków żywopłotu o średnicy do 45 mm (tak powstałą ściółkę można poddać recyklingowi do nawożenia czy ozdabiania grządek),
- jest wyposażona w wyłącznik przeciążeniowy "auto cut" oraz przełącznik zamykający uniemożliwiający otwarcie pojemnika, gdy maszyna pracuje,
- duży, transparentny, 45-litrowy pojemnik na odpady jest łatwy do opróżnienia,
- wyposażona jest w duże koła z gumowanym bieżnikiem ułatwiające transport.
Dane techniczne rozdrabniarki Black+Decker [BEGAS5800-QS]:
- moc: 2800 W,
- pojemność zbiornika na rozdrobniony materiał: 45 litrów,
- maksymalna średnica rozdrabnianych gałęzi: 45 mm,
- zdolność przerobowa: ok. 150 kg/godz.,
- prędkość obrotowa: 2850 obr./min.,
- wymiary: 580 x 505 x 385 mm,
- waga: 28,5 kg
Wyposażenie rozdrabniarki Black+Decker [BEGAS5800-QS]:
- popychacz do gałęzi,
- instrukcja obsługi.
| waga kg: | 28,5 kg |
| na wyposażeniu: | popychacz do gałęzi, instrukcja obsługi |
| moc znamionowa: | 2800 W |
| max średnica cięcia: | 45 mm |
| pojemność zbiornika: | 45 l |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 5035048706824 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Black+Decker: | 24 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez klienta indywidualnego (paragon, Faktura na osobę fizyczną). 12 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez firmę (Faktura VAT). 12 miesięczna gwarancja na narzędzia ręczne. Więcej informacji o gwarancji znajduje się na stronie producenta blackanddecker.pl/wsparcie/gwarancja |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
