rękojeść typu T do końcówek 1/4" z funkcją grzechotki z uchwytem szybkomocującym Rapidator, 416 RA, WERA [05023461001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05023461001
Stan magazynowy: 3
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2160 pkt. |
Profesjonalna rękojeść typu T do końcówek 1/4" z funkcją grzechotki 416 RA WERA 05023461001 z wygodnie umieszczonym przełącznikiem kierunku prawo/lewo. Wyposażona jest w szybkomocujący uchwyt do końcówek Rapidator, dzięki czemu wymiana końcówek jest szybka i łatwa.
Rękojeść przeznaczona jest do końcówek z mocowaniem na sześciokąt 1/4".
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Rękojeść typu T z szybkomocującym uchwytem do końcówek Rapidator 1/4" i funkcją grzechotki 416 RA [05023461001]:
- grzechotka z drobnym uzębieniem (80 zębów, kąt pracy 4,5°), zapewniającym szybką i bezpieczną pracę,
- mechanizm zapadkowy jest całkowicie wbudowany rękojeść,
- rękojeść posiada dźwignię do zmiany kierunku prawo/lewo umieszczoną w górnej części, co umożliwia obsługę jedną ręką,
- tuleja szybkoobrotowa umożliwia bezpieczne prowadzenie narzędzia podczas wkręcania i zwiększa szybkość pracy,
- ergonomicznie ukształtowana rękojeść wypełnia całą dłoń, a miękkie, zaokrąglone zagłębienia stanowią wsparcie dla palców,
- kontakt całej powierzchni dłoni z rękojeścią eliminuje straty siły tarcia pomiędzy dłonią a rękojeścią,
- rękojeść posiada otwór do zawieszenia,
- uchwyt do końcówek Rapidator umożliwia szybką wymianę bitów co znacznie przyspiesza pracę,
- rękojeść przeznaczona jest do końcówek z mocowaniem na sześciokąt 1/4".
Parametry techniczne wkrętaka 416 RA Wera [05023461001]:
- mocowanie: sześciokąt 1/4",
- uchwyt: szybkomocujący Rapidator,
- długość rękojeści: 99 mm,
- szerokość rękojeści: 49 mm,
- długość trzpienia: 45 mm,
- długość całkowita: 94 mm,
- waga: 118 g
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 4013288222824 |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.118 kg |
| długość opakowania: | 10 cm |
| szerokość opakowania: | 9.5 cm |
| wysokość opakowania: | 2.3 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
