rękawice robocze żelowe, do elektronarzędzi, rozmiar L/9, DeWALT [DPG33L]
-
Producent:
-
Kod producenta:DPG33L
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 970 pkt. |
Rękawice robocze do elektronarzędzi DeWALT DPG33L, w rozmiarze L / 9.
Rękawice robocze doskonale sprawdzą się podczas wykonywania prac przy pomocy elektronarzędzi. Wkładki żelowe amortyzują wibracje, a skórzane wzmocnienia w wewnętrznej części chwytnej i okolicy kciuka zapewniają pewny chwyt obsługiwanej maszyny
Rzepy umożliwiają dobre dopasowanie do nadgarstka przy zachowaniu swobody ruchów.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Rękawice robocze żelowe do elektronarzędzi, rozmiar L/9, DeWALT [DPG33L]:
- rękawice robocze z wkładkami żelowymi amortyzującymi wibracje i zapewniającymi komfort podczas pracy elektronarzędziami
- wkładki żelowe chronią również dłonie przed powstawaniem odcisków podczas dłuższej pracy,
- posiadają skórzane wzmocnienia w wewnętrznej części chwytnej i okolicy kciuka zapewniające pewny chwyt obsługiwanej maszyny (technologia Toughgrip®),
- rękawice zostały wykonane z trwałych materiałów odpornych na przetarcia, dzięki czemu sprawdzą się w trudnych warunkach pracy w warsztacie, czy na budowie,
- elastyczne wstawki na zgięciach palców zapewniają swobodę ruchu,
- rękawice posiadają rzepy umożliwiające odpowiednie dopasowanie do nadgarstka.
PARAMETRY TECHNICZNE RĘKAWIC ROBOCZYCH DEWALT [DPG33L]:
- rozmiar: L / 9,
- norma: EN388 / 3541B,
- odporność na przetarcie: 3,
- odporność na przecięcie: 5,
- wzmocnienia na palcach: tak,
- regulacja mankietów: tak

| rozmiar ubrania: | L |
| EAN: | 674326273785 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| rozmiar rękawic: | 9 |
| stan: | nowy |
| kolor: | szary/czarny |
| rodzaj: | męski |
| masa z opakowaniem: | 0,15 kg |
| długość opakowania: | 27 cm |
| szerokość opakowania: | 13 cm |
| wysokość opakowania: | 3 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
| producent odpowiedzialny: | Erpatech Sp.z o.o., Ul. Bakaliowa 26, 05-080 Mościska, biuro@erpatech.pl |
