rękawice robocze skórzane, rozmiar L/9, Stanley [SY710L]
-
Producent:
-
Kod producenta:SY710L
Stan magazynowy: 8
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 515 pkt. |
Rękawice robocze ze skóry bydlęcej, STANLEY SY710L, w rozmiarze L / 9.
Rękawice uszyte z dwoiny bydlęcej odpornej na przetarcia, z podwójnymi szwami zwiększającymi trwałość. Długi mankiet z wszytą w nadgarstku gumką zapewniającą dobre dopasowanie zwiększa ochronę dłoni i bezpieczeństwo podczas pracy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Rękawice robocze z dwoiny bydlęcej, rozmiar L/9, Stanley [SY710L]:
- rękawice wyprodukowane ze skóry bydlęcej odpornej na przetarcia,
- z podwójnymi szwami zwiększającymi trwałość rękawic,
- zwiększona ruchomość kciuka zapewnia bardziej precyzyjny i pewny chwyt narzędzi,
- długi mankiet zwiększa ochronę dłoni i bezpieczeństwo podczas pracy,
- ściągacz w nadgarstku zapewnia lepsze dopasowanie i przyleganie do dłoni.
PARAMETRY TECHNICZNE RĘKAWIC ROBOCZYCH SKÓRZANYCH, STANLEY [SY710L]:
- rozmiar: L / 9,
- norma: EN388 / 3132X,
- odporność na przetarcie: 3,
- odporność na przecięcie: 1

| opakowanie: | folia |
| rozmiar ubrania: | L |
| EAN: | 674326262109 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| rozmiar rękawic: | 9 |
| stan: | nowy |
| rodzaj: | męski |
| masa z opakowaniem: | 0.15 kg |
| długość opakowania: | 29,5 cm |
| szerokość opakowania: | 13,5 cm |
| wysokość opakowania: | 3 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
| producent odpowiedzialny: | Erpatech Sp.z o.o., Ul. Bakaliowa 26, 05-080 Mościska, biuro@erpatech.pl |
