rękawice robocze skórzane ocieplane, rozmiar L/9, THINSULATE, Stanley [SY780L]
-
Producent:
-
Kod producenta:SY780L
Stan magazynowy: 20
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 526 pkt. |
Rękawice robocze ze skóry, ocieplane, THINSULATE, STANLEY SY780L, w rozmiarze L / 9.
Rękawice skórzane, z podwójnymi szwami, wzmocnieniami na palcach i ociepleniem z materiału Thinsulate. Wytrzymałe, odporne na przetarcia, zapewniające ciepło ochronę przed przenikaniem wody do 30 minut.
Doskonale sprawdzą się podczas pracy np. na budowie w chłodne dni.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Rękawice skórzane ocieplane, rozmiar L/9, THINSULATE, Stanley [SY780L]:
- rękawice wyprodukowane ze skóry naturalnej odpornej na przetarcia,
- z ociepleniem z materiału Thinsulate o gęstości 40 g (Thinsulate to syntetyczne wypełnienie odzieży, zamiennik naturalnego puchu, ale o lepszych parametrach termoizolacyjnych),
- z podwójnymi szwami zwiększającymi trwałość rękawic i wzmocnionymi palcami
- długi mankiet z wzmocnieniem zwiększa ochronę dłoni i bezpieczeństwo podczas pracy,
- ściągacz w nadgarstku zapewnia lepsze dopasowanie i przyleganie do dłoni.
PARAMETRY TECHNICZNE CIEPŁYCH RĘKAWIC SKÓRZANYCH THINSULATE, STANLEY [SY780L]:
- rozmiar: L / 9,
- norma: EN388 / 4143X,
- norma ochrony przed zimnem: EN511 / 1X0 (ochrona przed zimnem konwekcyjnym:1; wodoodporność: 0 - przenikanie wody po upływie 30 minut),
- odporność na przetarcie: 4,
- odporność na przecięcie: 1,
- wzmocnienie palców: tak

| opakowanie: | folia |
| rozmiar ubrania: | L |
| EAN: | 674326262093 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| rozmiar rękawic: | 9 |
| stan: | nowy |
| kolor: | szary/żółty |
| rodzaj: | męski |
| masa z opakowaniem: | 0.25 kg |
| długość opakowania: | 49 cm |
| szerokość opakowania: | 35 cm |
| wysokość opakowania: | 15 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
| producent odpowiedzialny: | Erpatech Sp.z o.o., Ul. Bakaliowa 26, 05-080 Mościska, biuro@erpatech.pl |
