rękawice robocze powlekane, wodoodporne, rozmiar L/9, DURABLE GRIP, DeWALT [DPG72L]
-
Producent:
-
Kod producenta:DPG72L
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 236 pkt. |
Rękawice robocze powlekane, wodoodporne, DURABLE GRIP, DeWALT DPG72L, w rozmiarze L / 9.
Wygodne i elastyczne, odporne na wodę, oleje i smary rękawice robocze do wszechstronnego zastosowania np. w warsztacie, czy na budowie.
Wyprodukowane z oddychającej dzianiny syntetycznej, w części chwytowej pokryte podwójną powłoką zapewniającą dużą wytrzymałość i nieprzemakalność. Elastyczny ściągacz zapewnia dobre dopasowanie do nadgarstka i komfortową pracę.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Rękawice powlekane, wodoodporne, rozmiar L/9, DURABLE GRIP, DeWALT [DPG72L]:
- wygodne i elastyczne rękawice robocze do wszechstronnego zastosowania,
- podwójna powłoka części chwytowej zapewnia dużą wytrzymałość oraz odporność na wodę, smary i oleje,
- wyprodukowane z oddychającej dzianiny syntetycznej,
- bezszwowa konstrukcja zapewnia wygodę nawet podczas długotrwałego noszenia,
- elastyczny ściągacz zapewnia dobre dopasowanie do nadgarstka i komfortową pracę.
PARAMETRY TECHNICZNE RĘKAWIC ROBOCZYCH DEWALT [DPG72L]:
- rozmiar: L / 9,
- norma: EN388 / 4131X,
- odporność na przetarcie: 4,
- odporność na przecięcie: 1,
- wzmocnienie części chwytowej: tak,
- regulacja mankietów: nie

| rozmiar ubrania: | L |
| EAN: | 674326357911 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| rozmiar rękawic: | 9 |
| stan: | nowy |
| kolor: | szary/żółty |
| rodzaj: | męski |
| masa z opakowaniem: | 0.05 kg |
| długość opakowania: | 30 cm |
| szerokość opakowania: | 12 cm |
| wysokość opakowania: | 5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
| producent odpowiedzialny: | Erpatech Sp.z o.o., Ul. Bakaliowa 26, 05-080 Mościska, biuro@erpatech.pl |
