rękawice robocze lateksowe ocieplane, rozmiar L/9, GRIPPER, Stanley [SY610L]
-
Producent:
-
Kod producenta:SY610L
Stan magazynowy: 16
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 278 pkt. |
Rękawice robocze lateksowe, ocieplane, GRIPPER, STANLEY SY610L, w rozmiarze L / 9.
Wygodne rękawice robocze ocieplane, do wszechstronnego zastosowania np. w warsztacie, czy na budowie w chłodne dni.
Wyprodukowane z termicznej dzianiny akrylowej, z powłoką z pianki lateksowej zapewniającej pewny chwyt narzędzi oraz odporność na ścieranie.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Rękawice lateksowe ocieplane, rozmiar L/9, GRIPPER, Stanley [SY610L]:
- wygodne, ocieplane rękawice robocze, doskonale sprawdzą się do pracy np. w warsztacie lub na budowie w chłodniejsze dni,
- wyprodukowane z termicznej dzianiny akrylowej,
- z powłoką z mikro pianki lateksowej zapewniającą większą odporność na przetarcia,
- bezszwowa konstrukcja zapewnia komfort noszenia nawet przez dłuższy czas,
- elastyczny ściągacz zapewnia dobre dopasowanie do nadgarstka i wygodę.
PARAMETRY TECHNICZNE RĘKAWIC OCIEPLANYCH GRIPPER, STANLEY [SY610L]:
- rozmiar: L / 9,
- norma: EN388 / 2141X,
- norma ochrony przed zimnem: EN511 / X2X (ochrona przed zimnem kontaktowym: 2),
- odporność na przetarcie: 2,
- odporność na przecięcie: 1

| opakowanie: | folia |
| rozmiar ubrania: | L |
| EAN: | 674326262123 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| rozmiar rękawic: | 9 |
| stan: | nowy |
| kolor: | czarny |
| rodzaj: |
|
| masa z opakowaniem: | 0.12 kg |
| długość opakowania: | 30 cm |
| szerokość opakowania: | 14 cm |
| wysokość opakowania: | 6 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
| producent odpowiedzialny: | Erpatech Sp.z o.o., Ul. Bakaliowa 26, 05-080 Mościska, biuro@erpatech.pl |
