rękawice ochronne nitrylowe, nakrapiane, rozmiar L/9, RAZOR TREAD, Stanley [SY510L]
-
Producent:
-
Kod producenta:SY510L
Stan magazynowy: 14
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 242 pkt. |
Rękawice robocze nitrylowe antypoślizgowe, RAZOR TREAD, STANLEY SY510L, w rozmiarze L / 9.
Wygodne i elastyczne rękawice robocze bezszwowe, do wszechstronnego zastosowania np. w warsztacie, czy na budowie.
Wyprodukowane z grubej, a przy tym lekkiej dzianiny, pokryte powłoką nitrylową zapewniającą odporność na ścieranie. Antypoślizgowy wzór po wewnętrznej stronie rękawic zapewnia bardzo dobry i pewny chwyt narzędzi.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Rękawice nitrylowe nakrapiane, rozmiar L/9, RAZOR TREAD, Stanley [SY510L]:
- wygodne i elastyczne rękawice robocze do wszechstronnego zastosowania,
- wyprodukowane z grubej, a przy tym lekkiej dzianiny zapewniającej dobre dopasowanie do dłoni i wentylację,
- pokryte powłoką nitrylową odporną na ścieranie z antypoślizgowym wzorem zapewniającą bardzo dobry i pewny chwyt narzędzi,
- bezszwowa konstrukcja zapewnia komfort noszenia nawet przez dłuższy czas,
- elastyczny ściągacz zapewnia dobre dopasowanie do nadgarstka i wygodę.
PARAMETRY TECHNICZNE RĘKAWIC ROBOCZYCH RAZOR TREAD, STANLEY [SY510L]:
- rozmiar: L / 9,
- norma: EN388 / 4122X,
- odporność na przetarcie: 4,
- odporność na przecięcie: 1,
- regulacja mankietów: nie

| opakowanie: | folia |
| rozmiar ubrania: | L |
| EAN: | 674326262079 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| rozmiar rękawic: | 9 |
| stan: | nowy |
| kolor: | szary/czarny |
| rodzaj: |
|
| masa z opakowaniem: | 0.05 kg |
| długość opakowania: | 29 cm |
| szerokość opakowania: | 10 cm |
| wysokość opakowania: | 3 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
| producent odpowiedzialny: | Erpatech Sp.z o.o., Ul. Bakaliowa 26, 05-080 Mościska, biuro@erpatech.pl |
