rękawice nitrylowe wodoodporne, rozmiar L/9, DeWALT [DPG35L]
-
Producent:
-
Kod producenta:DPG35L
Stan magazynowy: 24
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 301 pkt. |
Rękawice robocze nitrylowe wodoodporne, DeWALT DPG35L, w rozmiarze L / 9.
Wygodne i elastyczne, wodoodporne rękawice robocze do wszechstronnego zastosowania np. w warsztacie, czy na budowie.
Wyprodukowane z oddychającej dzianiny syntetycznej, pokryte powłoką nitrylową zapewniającą dużą wytrzymałość i nieprzemakalność. Elastyczny ściągacz zapewnia dobre dopasowanie do nadgarstka i komfortową pracę.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Rękawice nitrylowe wodoodporne, rozmiar L/9, DeWALT [DPG35L]:
- wygodne i elastyczne rękawice robocze do wszechstronnego zastosowania,
- wyprodukowane z oddychającej dzianiny syntetycznej,
- w całości (oprócz ściągacza) pokryte powłoką nitrylową zapewniającą dużą wytrzymałość i wodoodporność,
- elastyczny ściągacz zapewnia dobre dopasowanie do nadgarstka i komfortową pracę.
PARAMETRY TECHNICZNE RĘKAWIC ROBOCZYCH DEWALT [DPG35L]:
- rozmiar: L / 9,
- norma: EN388 / 4121X,
- odporność na przetarcie: 4,
- odporność na przecięcie: 1,
- regulacja mankietów: nie

| rozmiar ubrania: | L |
| EAN: | 674326357928 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| rozmiar rękawic: | 9 |
| stan: | nowy |
| kolor: | szary/żółty |
| rodzaj: | męski |
| masa z opakowaniem: | 0,06 kg |
| długość opakowania: | 30 cm |
| szerokość opakowania: | 13 cm |
| wysokość opakowania: | 4 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
| producent odpowiedzialny: | Erpatech Sp.z o.o., Ul. Bakaliowa 26, 05-080 Mościska, biuro@erpatech.pl |
