rękawice nitrylowe antyprzecięciowe, rozmiar L/9, CUT D, DeWALT [DPG855L]
-
Producent:
-
Kod producenta:DPG855L
Stan magazynowy: 24
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 410 pkt. |
Rękawice robocze nitrylowe antyprzecięciowe, DeWALT DPG855L, w rozmiarze L / 9.
Wygodne i elastyczne, wyprodukowane z grubej dzianiny odpornej na przecięcie, przetarcie, wodę oraz tłuste substancje rękawice robocze do wszechstronnego zastosowania np. w warsztacie, czy na budowie.
Wewnętrzna strona rękawic została pokryta powłoką nitrylową zapewniającą dużą wytrzymałość i pewny chwyt narzędzi.
Elastyczny ściągacz zapewnia dobre dopasowanie do nadgarstka i komfortową pracę.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Rękawice nitrylowe antyprzecięciowe, rozmiar L/9, CUT D, DeWALT [DPG855L]:
- wygodne rękawice robocze z grubej dzianiny odpornej na przecięcie i przetarcie,
- w kolorze zwiększającym widoczność,
- część chwytna rękawic została pokryta powłoką nitrylową zapewniającą dużą wytrzymałość i pewny chwyt narzędzi,
- wzmocnienie zgięcia kciuka dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo pracy,
- rękawice są odporne na wodę i oleje,
- elastyczny ściągacz zapewnia dobre dopasowanie do nadgarstka i komfortową pracę.
PARAMETRY TECHNICZNE RĘKAWIC ROBOCZYCH DEWALT [DPG855L]:
- rozmiar: L / 9,
- norma: EN388 / 4X42D,
- odporność na przetarcie: 4,
- odporność na przecięcie: D,
- wzmocnienie palców: wzmocniony kciuk,
- regulacja mankietów: nie

| rozmiar ubrania: | L |
| EAN: | 674326361703 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| rozmiar rękawic: | 9 |
| stan: | nowy |
| kolor: | czarny/zielony |
| rodzaj: | męski |
| masa z opakowaniem: | 0,09 kg |
| długość opakowania: | 28 cm |
| szerokość opakowania: | 11 cm |
| wysokość opakowania: | 4 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
| producent odpowiedzialny: | Erpatech Sp.z o.o., Ul. Bakaliowa 26, 05-080 Mościska, biuro@erpatech.pl |
